Končiny

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
XII. - III.
240,- Kč/osoba/den
2.000,- až 4,800 Kč/chalupa/den
Letní sezona - ceny
VII. - X.
240,- Kč/osoba/den
2.000,- až 4,800 Kč/chalupa/den
Období mimo sezónu - ceny
IV.-VI., XI.
240,- Kč/osoba/den
3.200,- Kč/chalupa/den
Slevy:
Cenu lze kalkulovat jako cenu za pronájem celé chalupy (garantováno soukromí), nebo kalkulací za jednotlivé osoby. V druhém případě však není garantováno využití chalupy pouze Vámi. Při kalkulaci podle počtu osob a obsazení chalupy pouze jedním zákazníkem může cena dosáhnout nejníže minimální ceny za chalupu a noc. Při přímé objednávce jsou pro Vás důležité slevy, které poskytujeme. Průběžně dle stavu rezervací, sezóny, velikosti skupiny, délky a opakovanosti pobytu apod. uplatňujeme speciální slevy, požádejte si o konkrétní nabídku.

Více zde: http://konciny-krkonose.webnode.cz/cenik/
Další informace:
Ceny zahrnují energie!! Ceny nezahrnují ubytovací poplatek obci 14 Kč/osobu a den a palivové dřevo 100 Kč/ den, použití sauny.
Stravování
Po domluvě možno zajistit snídaně, popřípadě pro skupiny stravování, instruktora lyžování, hlídání nebo program pro dětí.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz