Kolínská bouda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Kolínská bouda se nachází na turistické stezce mezi Pecí pod Sněžkou a Černou horou v nadmořské výšce 1.117 m n.m. v klidném prostředí Krkonošského národního parku a je tak v létě vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě pro lyžařské radovánky. Parkování v zimní sezoně je možné pouze v Peci pod Sněžkou na hlídaných parkovištích, hotel je v zimní sezoně auty nedostupný. Dopravu pro naše hosty zajišťujeme vlastní technikou - rolbami Hägglunds a 4 sněžnými skútry, doprava z Pece pod Sněžkou k hotelu a zpět není zahrnuta v ceně pobytu. Autobusové spojení: Autobusové nádraží Pec pod Sněžkou, odtud po dohodě zajistíme odvoz. Vlakové spojení: Zastávka Svoboda nad Úpou, odtud dále autobusem do Pece pod Sněžkou.
Vybavení a služby
Ubytování je zajištěno pro 100 osob ve dvou, tří, čtyř, pěti a šestilůžkových pokojích, každý pokoj je vybaven WC a sprchou, na všech pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k Internetu. Celý hotel je kompletně vybaven antialergickými pokrývkami a pobyt je zde tak vhodný i pro alergiky. V hotelu je k dispozici vyhřívaný bazén 8x4x1,5m s novou bezchlórovou technologií úpravy vody, whirlpool pro 3 osoby, sauna, stolní tenis, kulečník a stolní fotbálek. Ubytování poskytujeme včetně polopenze, snídaně je formou švédského stolu, k večeři dostanete teplé jídlo s polévkou a dezertem. Celý hotel včetně restaurace je nekuřácký, doufáme, že tímto opatřením přispějeme k ještě příjemnějšímu dojmu z návštěvy naší restaurace i hotelu. Nabídneme Vám prostor pro malá školení, projektor s plátnem k dispozici. V zimní sezoně jsou již tradicí čtvrteční diskotéky hojně navštěvované i hosty z okolních chat, pensionů a hotelů.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V letní sezoně jsou zde ideální podmínky pro dlouhé túry po horských hřebenech i pro krátké zdravotní procházky, pro sportovní vyžití na hřišti u hotelu, kde si můžete zahrát fotbálek, badminton, volejbal a nohejbal. Nově otevřený RELAXPARK, bobová dráha a Monkey parku v Peci pod Sněžkou. Pro náročné klienty je v obci Mladé Buky (16km) k dispozici jedno z nejmodernějších golfových hřišť v ČR. Chcete li si udělat výlet, navštivte Zoologickou zahradu ve Dvoře Králové nebo historické město Trutnov a za nepříznivého počasí třeba Centrum Babylon v Liberci. V zimní sezoně zde naleznou běžkaři ideální terén se spoustou upravených běžeckých tratí a sjezdaři a snowboardisté 11 svahů skiareálu. Na sjezdovce "Javor" je možné také lyžovat večer při umělém osvětlení. Pro rodiče s malými dětmi nabízíme zhruba 100m dlouhý lanový vlek hned vedle hotelu na kopci vhodném pro lyžování i sáňkování. Poměrně snadno jsou dostupné sjezdovky také na Černé hoře. Půjčovna veškerého lyžařského vybavení - lyže, běžky, snowboardy, sáňky - přímo v hotelu!
TOPlist