Ubytování

Zimní sezona - ceny:
Veškeré informace o cenách ubytování a stravování vám vzhledem k rozsáhlosti ceníku rádi poskytneme telefonicky na čísle 499 736 201 nebo e-mailem na poptávku. Preferujeme přímý kontakt se zákazníkem, proto se neváhejte na ceny informovat, vždy Vám nabídneme tu nejvýhodnější cenu jak pro jednotlivce, tak pro skupiny, podniková školení, lyžařské kurzy, pobyty školních zařízení, sportovní a terapeutické pobyty. Věříme, že pro vás bude telefonický či mailový kontakt s hotelem přínosem.

Letní sezona - ceny:
viz. zimní sezóna

Další informace:
Lyžařské kurzy, školy a školky v přírodě mají s námi již několik let velmi dobré zkušenosti, mnoho škol je našimi každoročními hosty a školy, které k nám zavítají poprvé se stávají našimi stálými klienty. Učitelé ocení vybavenost hotelu a možnost bezpečného pohybu dětí okolo hotelu, děti potom naši skvělou kuchyni i bazén a všichni dohromady vstřícný a přátelský přístup našeho personálu. Ceny pro školky a školy v přírodě se stále snažíme držet na rozumné výši, pro pedagogický doprovod poskytujeme na každých deset dětí jedno místo s penzí zdarma. V hotelu je půjčovna lyžařského vybavení, sjezdových, běžeckých i snowboardových kompletů.


  Stravování

Ubytování poskytujeme včetně polopenze, snídaně je formou švédského stolu, k večeři dostanete teplé jídlo s polévkou a dezertem.

Zpět


TOPlist
  Kolínská bouda Pec pod Sněžkou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Kolínská bouda
Poloha, Služby, Okolí