Poloha a dosažitelnost

Klostermannova chata, postavena v r. 1924, rekonstruována 2004, leží v samotném srdci Šumavy, v malebné vesničce Modrava (990 m n.m). Autobusové spojení ze Sušice a z Vimperka. Vlastní parkoviště u hotelu.

  Vybavení a služby

Hotel Vám kromě ubytování ve čtyřech typech pokojů, jež jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV a tel., poskytne rovněž možnost relaxace v podobě sauny, či stylového salonku s kachlovými kamny. Pro chvíle zábavy můžete využít bowling, billiard, stolní tenis, šipky a různé stolní společenské hry (na recepci zdarma). Nekuřácká restaurace, terasa s nádherným výhledem. Lyžárna. Pokud cestujete s dítětem, poskytujeme zdarma dětské postýlky, v restauraci jsou připraveny dětské stoličky a před chatou se nachází dětské hřiště. Wifi v celém hotelu. Biosauna - možnost nastavení biosauny jak na klasickou saunu, tak i na saunu s nižší teplotou a vyšší vlhkostí, Vám umožní příjemnou relaxaci po náročném dni.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Svou polohou je chata ideální v zimě na běžky, kdy je zde strojově udržováno množství běžeckých stop, v létě zase na cykloturistiku a turistiku. V okolí množství krásných turistických tras - např. na Tříjezerní slať nebo údolím říčky Vydry. Jen 300m od hotelu je lyžařský vlek pro začátečníky (délka 100m). Lyžařský areál Zadov (25km).

Zpět


TOPlist
  Klostermannova chata Modrava
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Klostermannova chata
Ceník ubytování a stravování