Karosářská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Karosářská chalupa se nachází na konci obce Harrachov na adrese Rýžoviště č.p. 311. Částečně roubená chalupa je položena do malebného prostředí pod úpatím kopce, pod okny protéká Ryzí potok. Chalupa je výjimečná svou polohou, leží v srdci přírody a od centra obce Harrachov je vzdálena 20 min chůze. Z centra obce Harrachov trvá cesta vozem 5 min, z autobusového nádraží se k nám pěšky dostanete za 15 min, možnost místního autobusového spoje - zastávka 200m.
Vybavení a služby
Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 21 osob v 6 ložnicích. K dispozici je hostům lyžárna vybavená ohřívači lyžařských bot, nová společenská místnost s krbovými kamny a LCD TV, nová kuchyň se dvěma varnými deskami, mikrovlnou troubou, ledničkami, kuchyňským ostrůvkem se zabudovaným výčepním zařízením, TV. Naši hosté mají možnost letního venkovního posezení u otevřeného ohně, pro otrlejší povahy možné rozdělat táborák i v zimním období. Bezplatná WiFi pro naše hosty je samozřejmostí.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Harrachov nabízí velké množství sportovních a společenských aktivit. V bezprostřední blízkosti Karosářské chalupy je provozován lyžařský vlek a snowpark (Šaldoland). Další vlek je vzdálen 300m od chalupy, vlek Amálka je dlouhý 500m. U vleku Amálka je možnost využít služeb lyžařské školy. Ski areál Harrachov je od chalupy vzdálen 4 minuty jízdy. Harrachov nabízí 108km běžeckých stop, všechny jsou pravidelně upravované. Okruhy jsou nenáročné a mohou je využít i méně zdatní běžkaři. V centru obce Harrachov je velké množství obchůdků, hospůdek, milovníci různých druhů pokrmů si jistě přijdou na své. V obci Harrachov je možné zakoupit, nebo zapůjčit lyžařské, či běžkařské vybavení. Pro větší nákupy doporučujeme supermarket Norma 7 min jízdy (3,6km).
TOPlist