Poloha a dosažitelnost

Apartmány Kantosrtein se nacházejí v obci Ryžovna, která je vzdálena 7km od Božího Daru v nadmořské výšce 960m. Dům je u silnice směrem na Horní Blatnou.

  Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve třech nově vybudovaných apartmánech. Každý apartmán má kuchyňskou linku se sklokeramickou varnou deskou, lednici, mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. K dispozici je kolárna/lyžárna. Parkování je přímo u domu.Ubytovaní hosté mají k dispozici společenskou místnost - sál. Můžete zde večer posedět u krbu, zahrát si polečenské hry, nebo sledovat TV. Po domluvě je možné připravit pohoštění k posezení včetně alko a nealko nápojů a čepovaného piva.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

V okolí je mnoho běžeckých stop a cyklotras. V blízkém okolí se nachází technická památka Blatenský vodní příkop, přírodní rezervace Ryžovna, národní přírodní rezervace Božídarské rašeliniště, mnoho naučných stezek, středověký důl Mauricius, rozhledna na Blatenském vrchu. a mnoho dalších zajímavostí. Stylová restaurace je 500m od domu.

Zpět


TOPlist
  Apartmány Kantorstein Boží Dar, Ryžovna
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmány Kantorstein
Ceník ubytování a stravování