K Samotám

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt je situován cca 500m od kostela směrem k Samotám, 100 metrů nad železničním přejezdem zastávky Železná Ruda - centrum, po levé straně. Vlastní parkoviště samozřejmostí. Autobusem do Ž.Rudy (zastávka cca 100m od kostela).
Vybavení a služby
Spaní v apartmánu je řešeno dvoulůžkem (letiště) a palandou. Nábytek tvoří sedací souprava se dvěma křesly, stolkem, komodou. V části obývacího pokoje je kuchyňská linka vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, sporákem se sklokeramickou deskou a troubou s grilem. Jidelní stůl, židle, kompletní vybavenost nádobím, TV, SAT samozřejmostí. Kompletně vybavená koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlovou stěnou. Vytápění vlastním plynovým kombi-kotlem na topení s ohřevem teplé vody, radiátory vč.termostatu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Přímo u domu je již zmíněná sjezdovka Samoty s lyžařským vlekem a dětské hřiště (v zimě i v létě spolu s restaurací s možností celodenního stravování). 150m od domu se nachází cukrárna Charlotte (oceněna titulem Cukrárna roku). V blízkosti Železné Rudy lyžařské areály Belveder, Špičák, Nad Nádražím, Velký Javor, možnost využití velkého množství upravovaných běžeckých tratí. V létě je okolí Železné Rudy vyhlášené svým obrovským množstvím cykloturistických i pěších tras. Možnost dalších výletů do okolí: Modrava, Horská Kvilda, Kašperské Hory atd. pomocí služby "Autobusem po Šumavě", která v zimě vozí běžky a v létě kola. Možnost jet vlakem do Německa bez přestupů, např. Passau a jiné.
TOPlist