Jizerská chalupa - Poloha, Služby, Okolí

Jizerská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Stavba je umístěna nad městečkem Velké Hamry (2km od města Tanvald), ale přístup k ní vede po kvalitní a v zimě udržované komunikaci, takže svůj vůz můžete zaparkovat přímo u ní. Pro parkování máte k dispozici 4-5 míst
Vybavení a služby
Pro Váš nerušený spánek jsou k dispozici tři pokoje, první pokoj se nachází v přízemí a vejdou se do něho 4 osoby . V prvním patře máte k dispozici pokoj pro 5 osob a pokoj pro 4 nocležníky. V každém pokoji je k dispozici TV sat a internet. Kvalitní podlaha i poctivě provedené zpracování schodů zaručují, že nebudete rušeni vrzáním a skřípáním při každém i sebemenším našlápnutí. Chalupa má celkovou ubytovací kapacitu až 13 lidí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
TURISTIKA - Každá turistická oblast má svoje přírodní krásy, které přitahují zaslouženou pozornost, ale najděte na mapě místo odkud můžete vyrazit do všech stran a všude je co k vidění? Níže uvedená místa berte jako namátkovou nabídku, protože napsat všechno by znamenalo, vytvořit rozsáhlý turistický portál. Naše tipy jsou oblasti, na která se dostanete hravě z naši chalupy. Více na našich webových stránkách.
TOPlist