Poloha a dosažitelnost

Stavba je umístěna nad městečkem Velké Hamry (2km od města Tanvald), ale přístup k ní vede po kvalitní a v zimě udržované komunikaci, takže svůj vůz můžete zaparkovat přímo u ní. Pro parkování máte k dispozici 4-5 míst

  Vybavení a služby

Pro Váš nerušený spánek jsou k dispozici tři pokoje, první pokoj se nachází v přízemí a vejdou se do něho 4 osoby . V prvním patře máte k dispozici pokoj pro 5 osob a pokoj pro 4 nocležníky. V každém pokoji je k dispozici TV sat a internet. Kvalitní podlaha i poctivě provedené zpracování schodů zaručují, že nebudete rušeni vrzáním a skřípáním při každém i sebemenším našlápnutí. Chalupa má celkovou ubytovací kapacitu až 13 lidí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

TURISTIKA - Každá turistická oblast má svoje přírodní krásy, které přitahují zaslouženou pozornost, ale najděte na mapě místo odkud můžete vyrazit do všech stran a všude je co k vidění? Níže uvedená místa berte jako namátkovou nabídku, protože napsat všechno by znamenalo, vytvořit rozsáhlý turistický portál. Naše tipy jsou oblasti, na která se dostanete hravě z naši chalupy. Více na našich webových stránkách.

Zpět


TOPlist
  Jizerská chalupa Velké Hamry
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Jizerská chalupa
Ceník ubytování a stravování