Jizerka č.p.2 - Ekologické školící středisko

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Jizerka č.p.2 se nachází v Jizerských horách, osada Jizerka spadá pod obec Kořenov. Přímo na Jizerku dojedete autem přes Horní Polubný, nebo vlakem do Kořenova a potom cca 7km pěšky, nebo autobusem do Horního Polubného a potom cca 6km pěšky. V zimě se silnice na Jizerku pravidelně udržuje. Kalendář obsazenosti je k dispozici zde: https://www.google.com/calendar/embed?src=millerova.net_6g95c6p9d7ptboo9mvehe8uuvg@group.calendar.google.com&ctz=Europe/Prague&gsessionid=OK
Vybavení a služby
Jizerka č.p.2 má kapacitu ubytování 26 lůžek s možností přistýlek, celkově zařízenou kuchyni, společenskou místnost - jídelnu s krbem, přdnáškový sál vybavený pro konference - školení také s krbem, 7 WC a 1 WC pro invalidy, 4 sprchy, zamykatelný prostor pro úschovu kol a lyží, venkovní ohniště. U objektu je parkoviště pro hosty střediska. Na Jizerce je půjčovna kol, lyží, sněžnic a sportovní hala.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Jizerka je vhodným místem pro návštěvu ve všech ročních obdobích. Přímo Jizerkou prochází 2 udržované cyklostezky, pro pěší turisty je zde mnoho značených tras s atraktivními cíly (NS Bukovec, hora Smrk, přehrada Souš, polské Orle atd.). Na Jizerce je muzeum Jizerských hor. Pro vyznavače běžeckého lyžování je v zimním období v okolí Jizerky mnoho udržovaných tratí - Jizerská magistrála. Velké množství sjezdovek je v nedalekém Harrachově, Kořenově. Na Jizerce je otevřený hraniční přechod do Polska.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz