PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Hubertus

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Doubice leží na rozhraní Lužických hor a Labských pískovců, v údolí obklopeném ze všech stran lesy a skalami. Nabízí cyklostezky, turistické stezky, houbaření, odpočinek. Doubice se nachází 5km od Krásné Lípy, 10km od Rumburku a 4km od Rybniště. Doubice se rozkládá v NP České Švýcarsko Chalupa Hubertus je v klidné části obce. Nabízíme velkou zahradu s posezením , venkovní bazén, altán s grilem, dětský koutek, stolní tenis... V dosahu 100m tenis. kurty a obecní hřiště
Vybavení a služby
Kapacita je 42 -50 lůžek v 15-ti pokojích s vlastním soc. zařízením. K dispozici je společenská místnost (klubovna/učebna) s TV - kapacita 45 osob, stylová restaurace - výčep kapacita 50 osob, venkovní posezení, bazén, altán s grilem, ohniště, billiard, stolní tenis, dětský koutek... Nabízíme i možnost vlastního vaření v malé kuchyňce, nebo pronájem výčepu a velké kuchyně

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pěší turistika, cykloturistika, jízda na koni, tenis, minigolf, hřiště, houbaření...
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz