Poloha a dosažitelnost

Rodinný penzion se nachází ve výšce cca 700m n.m. na sjezdovce Malinovka v Bedřichově v Jizerských horách. V zimě je parkování možné na parkovišti cca 150m od chaty. V létě je příjezd možný až k chatě. 150m od chaty jezdí skibus spojující skiareál Bedřichov, Severák a Špičák a autobus MHD č.101, který téměř každou hodinu zajišťuje spojení s 6km vzdáleným městem Jablonec nad Nisou. Autobusové spojení je také do Liberce (10km).

  Vybavení a služby

Horská chata Hubert nabízí ubytování v pokojích s vlastní koupelnou, WC, WiFi a TV za lidové ceny. Chata se nachází v klidné části Bedřichova a je ideálním místem pro dovolenou s dětmi. V chatě je restaurace s krbem. V sezónních měsících zajišťuje polopenze, v mimosezóně po domluvě. U chaty je v létě hřiště pro děti, pískoviště, trampolína, altán s ohništěm a možností zapůjčení grilu. V chatě je sauna a vířivka (za příplatek).

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Lyžování - sjezdovka Malinovka hned u chaty, běžecké tratě 500m od chaty. Houbaření, koupání - koupaliště 500m od chaty. Turistické a cykloturistické trasy v okolí. Grilování, dětské hřiště, trampolína - u chaty. Sauna, hydromasážní vana - v chatě. Města Liberec 10km (ZOO, botanická, bazén, IQ park, IQ Landia), Jablonec n/N 6km (aquapark, zimní stadion, léto: přehrada Mšeno,...). Bobová dráha s celoročním provozem v Janově n/Nisou - 2km.

Zpět


TOPlist
  Hubert Bedřichov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hubert
Ceník ubytování a stravování