Hotel na Mlýně - Poloha, Služby, Okolí

Hotel na Mlýně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dostupnost autem po nízkofrekventované horské asfaltové silničce až k hotýlku. Možnost parkování přímo na pozemku - zdarma. Dostanete se k nám také autobusem a vlakem - po telefonické domluvě Vás můžeme vyzvednout na zastávce.
Vybavení a služby
Kapacita: celkem 11 pokojů s kapacitou až 45 lůžek (na 10 pokojích vlastní TV). • Zařízení: každý pokoj má vlastní sociální zařízení na pokoji. V některých pokojích je sedací vana včetně sprchy s umyvadlem a WC. • Pro děti: dětský koutek, klouzačka, dětský bazének, venkovní hračky, petangue, kriket, dětské hry, omalovánky, pastelky, šipky, badminton. • Zábava a aktivity: kulečník, stolní fotbálek, WiFi, taneční prostor, venkovní opékání buřtů, míčové hry (volejbal, fotbal), venkovní terasa s lehátky na opalování

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí našeho hotýlku nabízí spoustu možností kam se vydat na výlet či procházku. Také je tu spousta míst ke koupání a nákupu. • Výletní místa v okolí: Selský les (přírodní rezervace), Lázek (rozhledna), Lanškroun (zámek, kostely, architektura) • MOŽNOSTI KOUPÁNÍ V OKOLÍ: např. Dlouhý rybník - Lanškroun (16km), přírodní koupání, windsurfing (i k zapůjčení), výuka jachtingu, půjčovna lodí a loděk. Aquapark - Ústí nad Orlicí (32km), koupaliště, dětský bazén a koutek, skluzavky, tobogány, aquazorbing, stolní tenis, sportovní venkovní hřiště. • Možnosti nákupu jsou v obchodě v Cotkytlích cca 2km, ve Štítech (7km), Červené vodě (18km), Čenkovicích (15km), Jablonném nad Orlicí (15km) a Lanškrouně (16km)
TOPlist