Hotel na Mlýně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Dostupnost autem po nízkofrekventované horské asfaltové silničce až k hotýlku. Možnost parkování přímo na pozemku - zdarma. Dostanete se k nám také autobusem a vlakem - po telefonické domluvě Vás můžeme vyzvednout na zastávce.
Vybavení a služby
Kapacita: celkem 11 pokojů s kapacitou až 52 lůžek (na 10 pokojích vlastní TV). Wellness apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky (sauna, vířivka součástí apartmánu). • Zařízení: každý pokoj má vlastní sociální zařízení na pokoji. V některých pokojích je sedací vana včetně sprchy s umyvadlem a WC. • Pro děti: dětský koutek, klouzačka, dětský bazének, venkovní hračky, petangue, kriket, dětské hry, omalovánky, pastelky, šipky, badminton. • Zábava a aktivity: kulečník, stolní fotbálek, WiFi, taneční prostor, venkovní opékání buřtů, míčové hry (volejbal, fotbal), venkovní terasa s lehátky na opalování

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí našeho hotýlku nabízí spoustu možností kam se vydat na výlet či procházku. Také je tu spousta míst ke koupání a nákupu. • Výletní místa v okolí: Selský les (přírodní rezervace), Lázek (rozhledna), Lanškroun (zámek, kostely, architektura) • MOŽNOSTI KOUPÁNÍ V OKOLÍ: např. Dlouhý rybník - Lanškroun (16km), přírodní koupání, windsurfing (i k zapůjčení), výuka jachtingu, půjčovna lodí a loděk. Aquapark - Ústí nad Orlicí (32km), koupaliště, dětský bazén a koutek, skluzavky, tobogány, aquazorbing, stolní tenis, sportovní venkovní hřiště. • Možnosti nákupu jsou v obchodě v Cotkytlích cca 2km, ve Štítech (7km), Červené vodě (18km), Čenkovicích (15km), Jablonném nad Orlicí (15km) a Lanškrouně (16km)
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz