Poloha a dosažitelnost

Hotel je postaven v samém centru Žďárských vrchů, 13km od Žďáru nad Sázavou, 12km od Nového města na Mor. a 10km od Hlinska. Dosažitelnost: vlakem nebo autobusem do Žďáru nad Sázavou a odtud bus do Herálce. Vlastním vozidlem. Vlakem nebo autobusem do Žďáru nad Sázavou a odtud bus do Herálce. Vlakem nebo autobusem do Žďáru nad Sázavou a odtud bus do Herálce. Vlakem nebo busem do Hlinska a odtud bus do Herálce.

  Vybavení a služby

Hotel nabízí 2 a 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Celodenní stravování s velkým výběrem z jídelníčku. V hotelu je posilovna a nově postavené relaxační centrum, ve kterém je možnost na objednávku využít profesionálních masérských služeb, k dispozici je infrasauna a parní kabina.Relaxace i ve vířivce pro 6-7 osob. V salonku je i biliard. K dispozici 2 učebny (20 a 30 osob) V zimě i v létě je možnost úschovy lyží nebo kol. V zimě jsou již od hotelu udržovány běžecké tratě. V nedaleké Svratce(4km) je možné využít i sjezdovku s umělým zasněžováním. V letních měsících jsou k dispozici: ruské kuželky a petangue.2 pokoje májí i bezbariérový přístup pro TP.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pěší i cykloturistika. Výlety: Devět skal, Žákova Hora, 4 palice, atd. Poznávací: skanzen Veselý kopec u Hlinska, Zelenohorský klášter ve Žďáru nad Sázavou. Koupání v místě nebo Velké Dářko (10km). V obci: prodejna potravin, pošta, autoservis,... Zajišťujeme projížďky na koních a kočárem, v zimě projížďky na saních. Kurzy pro zájemce o snowkiting !!

Zpět


TOPlist
  Hotel Žákova hora Herálec
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Žákova hora
Ceník ubytování a stravování