Horský hotel Vltava - Poloha, Služby, Okolí

Horský hotel Vltava

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel se nachází na jižním svahu s překrásným výhledem na Žalý a je vzdálen po silnici asi 200 metrů od centra Strážného, zkratkou přes louku je vzdálenost jen 100 metrů. Možnost příjezdu autem až k hotelu nebo vlakem či autobusem do Vrchlabí, poté autobusem do Strážného. Parkování na vlastním parkovišti 10 m od objektu.
Vybavení a služby
Hotel nabízí vynikající podmínky pro rodinou dovolenou, konání školení, škol v přírodě, dětských táborů, lyžařských výcviků atd. Celý hotelový komplex se skládá ze tří budov. Hlavní budova je vlastní hotel, kde je stravování možné formou polo i plné penze v krásné veliké jídelně, která může sloužit i jako klubová místnost pro různé akce, posezení u pivečka nebo vínečka. K dispozici jsou dvou až šestilůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. V každé budově je společenská místnost s televizorem, kuchyňkou, lyžárna a botárna, rozlehlá terasa, hřiště a ohniště. Budovy jsou vzdáleny 20 a 30 metrů od hlavní budovy hotelu. Celková kapacita každé budovy je okolo 45-55 míst.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimních měsích je Strážné plné lyžařů díky několika vlekům přímo zde (300m od hotelu), ale i v dalším blízkém okolí. Při ubytování v našem zařízení je sleva na vleky. Síť dobře značených turistických cest nabízí více než sto možností pro putování Krakonošovou říší odpovídajících představám náročných horských terénů. Možnost zajištění autobusové dopravy, možnost zajištění pojištění dětí za příplatek. Ideální podmínky pro turistiku, horská kola a zimní sporty. Tipy na výlet: Bozkov (35km), Dvůr Králové - ZOO-Safari (35km), Adršpašské skály (60km), Český ráj (50km) - Hrubá skála, Valdštejn, Kost, atd.
TOPlist