Penzion Villa Rosse

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel VILLA ROSSE se nachází na okraji krušnohorského městečka Abertamy mimo hlavní komunikaci a má velkou oplocenou zahradu s parkovištěm. Dostupnost autem je perfektní po celý rok. Jsme 920 m nad mořem, 7km od hraničního přechodu Boží Dar, Klínovce a Perninku.
Vybavení a služby
V přízemí je restaurace pro ubytované hosty (18-20 hod) a společenská místnost. Kapacita ubytování je 17 osob v sedmi pokojích, které mají VLASTNÍ sociální zařízení, TV (české a německé programy) + WIFI připojení zdarma. Složení pokojů: 5x dvoulůžko, 1x třílůžko, 1x čtyřlůžko.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Kousek od hotelu se nachází sjezdovka, která je vhodná nejen pro zdatné lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi i úplné nováčky v lyžování. Je zde parkování zdarma, půjčovna lyží a snowboardů a nově je tu také krytý a vytápěný bufet. Klínovec, Pernink a Potůčky jsou nedaleko.VŠECHNY LYŽAŘSKÉ AREÁLY JSOU 2-10 KM. 200m od hotelu vede Krušnohorská magistrála, která je v od jara do podzimu využívána jako cyklostezka nebo turistická trasa v krásné, nedotčené přírodě Krušných hor. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU A UŽIJTE SI U NÁS KRÁSNOU DOVOLENOU!
TOPlist