Poloha a dosažitelnost

Hotel VILLA ROSSE se nachází na okraji krušnohorského městečka Abertamy mimo hlavní komunikaci a má velkou oplocenou zahradu s parkovištěm. Dostupnost autem je perfektní po celý rok. Jsme 920 m nad mořem, 7km od hraničního přechodu Boží Dar, Klínovce a Perninku.

  Vybavení a služby

V přízemí je restaurace pro ubytované hosty (18-20hod) a společenská místnost, Kapacita ubytování je 17osob v sedmi pokojích, které mají VLASTNÍ sociální zařízení, TV-české a německé programy) + WIFI připojení zdarma Složení pokojů- 5x dvoulůžko 1x třílůžko 1x čtyřlůžko

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Kousek od hotelu se nachází sjezdovka, která je vhodná nejen pro zdatné lyžaře, ale i pro rodiny s dětmi i úplné nováčky v lyžování. Je zde parkování zdarma, půjčovna lyží a snowboardů a nově je tu také krytý a vytápěný bufet. Klínovec, Pernink a Potůčky jsou nedaleko.VŠECHNY LYŽAŘSKÉ AREÁLY JSOU 2-10 KM. 200 m od hotelu vede Krušnohorská magistrála, která je v od jara do podzimu využívána jako cyklostezka nebo turistická trasa v krásné, nedotčené přírodě Krušných hor. TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU A UŽIJTE SI U NÁS KRÁSNOU DOVOLENOU!

Zpět


TOPlist
  Penzion Villa Rosse Abertamy
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Penzion Villa Rosse
Ceník ubytování a stravování