PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel U Kabinky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel U Kabinky se nachází v Janských Lázních ve východních Krkonoších v samotném centru SkiResortu Černá hora - Pec. Přímo v Janských Láních najdete Hotel U Kabinky jen pár kroků od dolní stanice kabinkové lanové dráhy na Černou horu a nedaleko lázeňského centra s kolonádou. Zároveň je poblíž hlavní silnice spojující Svobodu nad Úpou a Černý Důl, následně Vrchlabí. K hotelu se dá dojet automobilem, parkoviště je přímo před hotelem. Do Janských Lázní se návštevník dostane také pravidelným linkovým autobusem.
Vybavení a služby
Nabízíme hostům komfortní prostředí a exkluzivní služby. Janské Lázně jsou zároveň světoznámými lázněmi pro nemoci pohybového aparátu a jejich nadstandardní služby mohou nyní využít i hosté Hotelu U Kabinky. Součástí hotelu je prvotřídní restaurace Karmela, venkovní terasa a sportovní obchod. Protože současně provozujeme jednu z největších lyžařských škol v České republice K+K Ski School, nabídneme vám pod jednou střechou i služby této lyžařské školy, půjčovnu sportovního vybavení a možnost nákupu v našem sportovním obchodě. K dispozici je také venkovní lezecká stěna, lanový park, terénní koloběžky, horská kola, lukostřelba, výlety na čtyřkolkách a další sportovní aktivity.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Janské Lázně jsou klidné lázeňské městečko, kde se ale dá sportovně vyžít a zažít aktivní dovolenou. Nově můžete navštívit třeba Stezku v korunách stromů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz