Wellness hotel Svornost

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel se nachází v přírodním prostředí, 600 m od centra Harrachova, známého střediska zimních a letních sportů nejvyšších českých hor - Krkonoš.
Vybavení a služby
Celková kapacita hotelu je 136 pokojů. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích, u některých možnost přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT TV a telefonem s přimou volbou. Dále je k dispozici krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, sauna, stolní tenis, vodní masáže, perličkové koupele, dětský koutek. Parkování je možné na hotelovém parkovišti za poplatek 100,- Kč / auto / noc. Hotel nemá bezbariérový přístup. Pobyt zvířete je možný. Doporučujeme pro rodinnou rekreaci.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Návštěvníkům Harrachova je k dispozici v půjčovnách cca 100 ks jízdních kol (horských, trekingových i silničních), 11 tenisových kurtů, 4 tenisové školy, 2 minigolfová hřiště, 1 rampa pro bungee jumping, letní přírodní koupaliště a od roku 1999 také Golf club Harrachov s vlastním hřištěm na Mýtinách. Kromě těchto sportů mohou návštěvníci provozovat také pěší turistiku nebo v poslední době též velmi populární sjíždění řeky Jizery od Mýta na plavidlech bez motorového pohonu nebo na raftech. Na Čertově hoře je startovací plocha pro vyznavače létání na padácích a závěsných kluzácích. Od jara do podzimu je pro všechny zájemce v provozu čtyřsedačková lanová dráha Harrachov – Čertova hora, a to v obou směrech. Vrch Čertovy hory je velmi dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku i cykloturistiku na hřebeny Krkonoš. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě.
TOPlist