Poloha a dosažitelnost

Hotel Štekl se nachází v bezprostřední blízkosti zámku Hrubá Skála, v oblasti hruboskalsko, 10km od města Turnov a 15km od města Jičín. Kromě automobilu lze využít vlak či autobus z obou uvedených měst, vlaková zastávka Hrubá Skála, vzdálená cca 3km od hotelu, stejně tak zastávka autobusu.

  Vybavení a služby

K dispozici jsou 2-4 lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV,v pokojích pak možnost připojení k internetu. Pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dětské postýlky a v restauraci pak dětské sedačky. Parkování je možné bezplatně v areálu hotelu. Snídaně je v ceně ubytování. Součástí hotelu je i hotelová restaurace a v létě také restaurace zahradní.

  Rekreace a služby v okolí

Hotel se nachází v samém centru Českého ráje, v blízkosti hruboskalského skalního města, na Hrubé Skále začínají mnohé cyklistické i turistické trasy různých obtížností, v hotelové recepci lze objednat zapůjčení horských kol, 10min. chůze od hotelu je nově vybudovaný tenisový kurt s umělým povrchem, 3km od hotelu je statek s možností výuky jízdy na koni, z nedalekého města Jičína lze uskutečnit vyhlídkové lety nad Českým rájem, na nedalekém Kozákově je pak možné absolvovat výuku na svahových padácích či v blízké Čertoryji vyzkoušet lanovou dráhu. Při nepřízni počasí je ve 25km vzdáleném Liberci známý aquapark.

Zpět


TOPlist
  Hotel Štekl Hrubá Skála
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Štekl
Ceník ubytování a stravování