Poloha a dosažitelnost

Relax Kyčera je horské středisko, které se nachází se na jižním svahu Beskyd, na pravém horním toku řeky Bečvy. Nad námi se rozprostírají malebné kopce Bečovská Kyčera, poutní místo Radhošť s kaplí Cyrila a Metoděje. 100m pod námi se vede dopravní cesta na Makov. Příjezd je mírně strmý cca 200m asfaltová cesta do kopce. Cca 300m je vzdálená cyklostezka kolem toku řeky Bečvy. Je zde dobrá dostupnost autobusy na zastávku Dolní Bečva - U tabulí

  Vybavení a služby

Hotel, který se zde nachází je po částečné rekonstrukci. Stylová restaurace a sál pro akce, školení, rodinné oslavy je po rekonstrukci. U hotelu je hřiště na beach volejbal, malou kopanou, badminton. V létě je v provozu koupaliště. Pro děti je zde trampolína, skluzavka a spoustu zábavy. Je zde krásné prostředí na turistiku, houbaření. V areálu se také nachází camp pro cyklisty a motorkáře, je zde možné grilování na kovových ohništích.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

6km od nás leží Rožnov pod Radhoštěm se skanzenem, 4km je golfové hřiště. Na Radhošť je možné vyjet autem, autobusem. Skicentra jsou v dosahu 4-10km. Nabízíme možnost dovozu lyžařů bezplatně na sjezdovku.

Zpět


TOPlist
  Hotel Relax Kyčera, srubové chaty, kemp
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Relax Kyčera, srubové chaty, kemp
Ceník ubytování a stravování