Poloha a dosažitelnost

Hotel PORTA aperta*** se nachází v Jizerských horách přímo v centru turistického střediska Josefův Důl. Je vhodný pro rodinnou rekreaci, firemní i společenské akce, sportovní soustředění. Blízké i vzdálené okolí nabízí celoročně našim hostům nejen krásnou přírodu chráněné krajinné oblasti se spoustou přírodních scenérií pro klidný odpočinek a relaxaci, ale i pro náročné turisty a sportovce velmi aktivní vyžití. V zimním období jsou Vám k dispozici vleky v místě, popř. 2km vzdálená ski centra Severák a Tanvaldský Špičák, běžecké tratě částečně osvětlené přímo navazující na Jizerskou magistrálu (v zimě upravována na běžecké tratě, od jara do podzimu jako cyklistické stezky). V létě můžete využít cykloturistických tras, nebo při pěších procházkách navštívit v blízkém okolí rozhledny, národní památky, přírodní rezervaci či Josefodolskou přehradu - největší svého druhu v Jizerských horách. I pro náročnější pěší turisty jsou připraveny trasy s velmi zajímavými cíly.

  Vybavení a služby

Nabízíme Vám ubytování v apartmánech, 2-3 lůžkových pokojích a pokojích rodinného typu. Standardním vybavením pokojů je vlastní soc.zařízení, TV, minibar a telefon. Hotel je vybaven internetem a vlastní Wi-Fi. Snídaně je podávána formou švédského stolu, který obsahuje teplý a studený bufet a pro naše ubytované hosty je zdarma. Možnost objednání polopenze (plné penze) - složení: polévka, hl. chod - výběr ze tří jídel a dezert. K dispozici je Vám hotelová restaurace, která se specializuje na českou kuchyni, velký výběr klasických i minutkových jídel včetně našich specialit a dětského menu. Dále si dovolujeme Vám nabídnout posezení v naší cukrárně s dětským hracím koutem, kde najdete velký výběr teplých, studených i míchaných nápojů, široký sortiment zmrzliny Algida včetně Carte d´Or, zmrzlinových pohárů a dezertů denně připravovaných v naší hotelové kuchyni. Rovněž je Vám k dispozici salonek pro Vaši uzavřenou společnost, sklepní vinárna, venkovní zahrada s ohništěm a dětským hřištěm.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

CYKLOTURISTIKA: Josefův Důl – závod horských kol NOVA AUTOR CUP. KOUPÁNÍ: Jablonec nad Nisou – Bazén (dravá řeka, vlnobití, tobogan); Přehrada (přírodní koupaliště); Liberec – Centrum Babylon Aquapark; Bedřichov – přehrada Černá Nisa. ZAJÍMAVOSTI: Přírodní rezervace Jedlový Důl (vodopády a peřeje na říčce Jedlová – naučná stezka); Malá strana (přechodové rašeliniště CHKO); Vodní nádrž Josefův Důl; Slovanka – rozhledna; Protržená přehrada – kulturní památka a mnoho dalších; ZÁBAVA: Centrum BABYLON Liberec (IQ park, Lunapark, dětský hrad, Aquapark, největší zrcadlové bludiště v Evropě); ZOO Liberec; Botanická zahrada Liberec; Bobová dráha – Janov nad Nisou; Sportovní areál – (pronájem fotbalového,volejbalového hřiště, kryté haly) – Janov nad Nisou; Bowling, squash, tenis – Jablonec nad Nisou; Zámek Sychrov a další v okolí; Muzeum skla a bižuterie – Jablonec nad Nisou; Dále jízda na koních, rybaření, houbaření apod.

Zpět


TOPlist
  Hotel PORTA aperta*** Josefův Důl
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel PORTA aperta***
Ceník ubytování a stravování