PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Panorama

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný Hotel Panorama se nachází ve světoznámém lázeňském městě Jáchymov, které je rovněž střediskem zimních a letních sportů. Vzdalenost od lazenskeho centra mesta je 500m. Hotel byl postaven v roce 1932 a v letech 1997 – 2007 prošel nákladnou rekonstrukcí. Již více než patnáct let, tento rodinný hotel nabízí svým hostům kvalitní servis a přátelskou atmosféru v příjemném stylovém prostředí se stálou výstavou saní a kočárů z počátku minulého století. V prostorách vyhlídkové restaurace naleznete také historická kachlová kamna z roku 1850, která jsou dodnes funkční. Hotel se svým vybavením řadí mezi nejvýznamnější a nejkvalitnější poskytovatele ubytovacích, stravovacích a ostatních rekreačních služeb v regionu. Vybavení a polohu hotelu, který je vzdálen pouhých 600 metrů od lázeňského centra města, je možné využít k možnosti léčení a především relaxace v blízkých lázeňských domech Lázní Jáchymov, je ideální pro pořádání rodinných a firemních oslav, plesů, společenských akcí nebo školení. K těmto účelům je možné využít sál s tanečním parketem a podiem, kde se také pořádají pravidelné taneční večery. Hostům je rovněž k dispozici moderní kuželna se dvěmi automatickými drahami, billiard, šipky, dětský koutek v hotelu i dětské hřiště, petang, stolní tenis, paitball, 150m od hotelu, 2x tenisové kurty, 1x volejbal hřistě a fotbalový stadion, WI-FI internet v celém objektu zdarma. V letních měsících připravujeme na venkovní terase speciality na venkovním grilu.
Vybavení a služby
Pokoje vlastní WC, vana, TV/Sat, telefon. WIFI připojení na internet v celém objektu. V naší hotelové restauraci připravujeme speciality české a mezinárodní kuchyně a v letních měsících pokrmy na venkovním grilu. Snídaně podáváme formou švéckých stolů. V restauraci k dispozici biliard, šipky, taneční parket,detske hriste kuželna- 2 aut. drahy,2X Tenisovy kurt,1x volejbalove hriste. Uspořádáme pro vás svatební hostinu, rodinné oslavy, semináře, atd.Aquapark a Wellness centrum jen 600m od hotelu

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skvělé podmínky pro zimní sporty a letní turistiku a cikloturistiku. Sedačková lanovka na Klínovec cca 4km, vleky Nové Město cca 3km, Boží Dar cca 7km, Skiareál Neklid cca 8km, Lyžařské centrum Klínovec 9km. Kadeřník, fitness, kino, masáže,- do 500 metrů, hotelová doprava. Golf 20km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz