Hotel Panorama

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný Hotel Panorama se nachází ve světoznámém lázeňském městě Jáchymov, které je rovněž střediskem zimních a letních sportů. Vzdalenost od lazenskeho centra mesta je 500m. Hotel byl postaven v roce 1932 a v letech 1997 – 2007 prošel nákladnou rekonstrukcí. Již více než patnáct let, tento rodinný hotel nabízí svým hostům kvalitní servis a přátelskou atmosféru v příjemném stylovém prostředí se stálou výstavou saní a kočárů z počátku minulého století. V prostorách vyhlídkové restaurace naleznete také historická kachlová kamna z roku 1850, která jsou dodnes funkční. Hotel se svým vybavením řadí mezi nejvýznamnější a nejkvalitnější poskytovatele ubytovacích, stravovacích a ostatních rekreačních služeb v regionu. Vybavení a polohu hotelu, který je vzdálen pouhých 600 metrů od lázeňského centra města, je možné využít k možnosti léčení a především relaxace v blízkých lázeňských domech Lázní Jáchymov, je ideální pro pořádání rodinných a firemních oslav, plesů, společenských akcí nebo školení. K těmto účelům je možné využít sál s tanečním parketem a podiem, kde se také pořádají pravidelné taneční večery. Hostům je rovněž k dispozici moderní kuželna se dvěmi automatickými drahami, billiard, šipky, dětský koutek v hotelu i dětské hřiště, petang, stolní tenis, paitball, 150m od hotelu, 2x tenisové kurty, 1x volejbal hřistě a fotbalový stadion, WI-FI internet v celém objektu zdarma. V letních měsících připravujeme na venkovní terase speciality na venkovním grilu.
Vybavení a služby
Pokoje vlastní WC, vana, TV/Sat, telefon. WIFI připojení na internet v celém objektu. V naší hotelové restauraci připravujeme speciality české a mezinárodní kuchyně a v letních měsících pokrmy na venkovním grilu. Snídaně podáváme formou švéckých stolů. V restauraci k dispozici biliard, šipky, taneční parket,detske hriste kuželna- 2 aut. drahy,2X Tenisovy kurt,1x volejbalove hriste. Uspořádáme pro vás svatební hostinu, rodinné oslavy, semináře, atd.Aquapark a Wellness centrum jen 600m od hotelu

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skvělé podmínky pro zimní sporty a letní turistiku a cikloturistiku. Sedačková lanovka na Klínovec cca 4km, vleky Nové Město cca 3km, Boží Dar cca 7km, Skiareál Neklid cca 8km, Lyžařské centrum Klínovec 9km. Kadeřník, fitness, kino, masáže,- do 500 metrů, hotelová doprava. Golf 20km.
TOPlist