Hotel Orlík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Orlík je svou polohou přímo u vstupu do Teplického skalního města ideálním výchozím bodem pro krásné procházky divokými Teplicko-Adršpašskými skalami. Velmi dobrá dopravní obslužnost - zastávka ČD a autubusu 100m, vchod do skal 100m.
Vybavení a služby
Hotel Orlík nabízí příjemné ubytování o celkové kapacitě 31 lůžek. Pro hosty je připravené ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou, WC a nábytkem. Na vybraných pokojích je i TV a Wifi. K dispozici je dětská postýlka pro nejmenší návštěvníky. Součástí hotelu Orlík je příjemná restaurace s kapacitou 70 míst.Všechna jídla jsou připravována v moderní kuchyni z čerstvých surovin za přijatelné ceny. V letním období je v provozu velká letní terasa s markýzou a slunečníky. Na terase Vás také obslouží náš profesionální personál. Restaurace se může pochlubit velkým výběrem piv, kvalitních vín ale i nealko nápojů. Pro naše nejmenší jsou k dispozici dětské židličky.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Adršpašské skály 4km, Teplické skály 100m, Jiráskovy skály 7km, Ostaš 12km, Broumovský klášter 24km, Náchodský zámek 30km, Broumovské stěny 16km, Koupaliště Teplice nad Metují 1km, Koupaliště Police nad Metují 7km, Babiččino údolí 30km, Koupaliště Meziměstí 12km, Krkonošský národní park 35km, Ruprechtický Špičák (880 m.n.m.) 19km, Pevnost Dobrošov 34km. • V létě: projížďky na koních v Adršpachu, projížďky na lodičkách v adršpašském jezírku, cyklistické výlety v terénu, půjčovna kol - Redpoint, Institut pro začátečníky v lezení, Lanové centrum v Adršpachu, jízda na horských kárách v Petříkovicích, vyhlídkové lety z Broumova • V zimě: lyžařské aktivity, běžecké tratě - přímo u hotelu, sjezdové lyžování - lyžařský vlek v Teplicích nad Metují - umělé zasněžování, Lyžařský vlek v Petříkovicích - umělé zasněžování, večerní lyžování, Lyžařský vlek v Radvanicích.
TOPlist