Hotel Orix

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malý horský hotel rodinného typu leží v Jáchymově v Krušných Horách. Hotel prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí. Nachází se necelých 200 metrů od světoznámých radonových lázní. Lokalita přímo vybízí k procházkám, cyklovýletům a odpočinku. V zimě je Jáchymov hojně navštěvován milovníky zimních sportů. Hotel je vzdálen 2 km od dolní zastávky lanové dráhy na Klínovec. Hotel disponuje 7 pokoji různých kategorií, restaurací a vlastním parkovištěm. K dispozici mají hosté i vlastní zahrádku s dětským hřištěm, trampolínou a grilem.
Vybavení a služby
1. Pokoje - Vkusně a stylově zařízené pokoje, každý z našich pokojů je vyjímečný. 2. Atmosféra - Jsme rodinný podnik a chceme, aby se u nás každý z hostů cítil jako doma. 3. Restaurace - V naší restauraci je možné posedět v příjemné atmosféře jež dokresluje praskání krbu. Vaříme výhradně z kvalitních, čerstvých a místních surovin. 4. Servis - Vzhledem k velikosti našeho zařízení, přistupujeme ke každému z hostů individuálně a snažíme se splnit každé jeho přání.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Karlovarský kraj a Krušné hory nabízejí nespočet krásných letních vycházek i náročnějších sportovních aktivit. Aquapark - pro milovníky vodního živlu je v jáchymovských lázních připraven opravdový ráj v podobě rozlehlého aquacentra! Cyklistika - využijte více než 400 km tratí, které poskytují dostatečný výběr náročnosti terénu pro rekreační i profesionální cyklisty. Turistika - Krušné hory jsou protkány kilometry turistických stezek, které ne zřídka kopírují cyklostezky. Koloběžky - terénní koloběžky jsou stále oblíbenější sportovní aktivitou pro ty, kteří hledají adrenalin, ale ocení ji i rodiny s dětmi. Nordic walking - Severská chůze neboli Nordic Walking je dynamická chůze s holemi s cílem zlepšení fyzické kondice pro všechny věkové a výkonnostní skupiny. Tenis (http://orix.cz/okoli-a-aktivity/)
TOPlist