PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Orix

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malý horský hotel rodinného typu leží v Jáchymově v Krušných Horách. Hotel prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí. Nachází se necelých 200 metrů od světoznámých radonových lázní. Lokalita přímo vybízí k procházkám, cyklovýletům a odpočinku. V zimě je Jáchymov hojně navštěvován milovníky zimních sportů. Hotel je vzdálen 2 km od dolní zastávky lanové dráhy na Klínovec. Hotel disponuje 7 pokoji různých kategorií, restaurací a vlastním parkovištěm. K dispozici mají hosté i vlastní zahrádku s dětským hřištěm, trampolínou a grilem.
Vybavení a služby
1. Pokoje - Vkusně a stylově zařízené pokoje, každý z našich pokojů je vyjímečný. 2. Atmosféra - Jsme rodinný podnik a chceme, aby se u nás každý z hostů cítil jako doma. 3. Restaurace - V naší restauraci je možné posedět v příjemné atmosféře jež dokresluje praskání krbu. Vaříme výhradně z kvalitních, čerstvých a místních surovin. 4. Servis - Vzhledem k velikosti našeho zařízení, přistupujeme ke každému z hostů individuálně a snažíme se splnit každé jeho přání.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Karlovarský kraj a Krušné hory nabízejí nespočet krásných letních vycházek i náročnějších sportovních aktivit. Aquapark - pro milovníky vodního živlu je v jáchymovských lázních připraven opravdový ráj v podobě rozlehlého aquacentra! Cyklistika - využijte více než 400 km tratí, které poskytují dostatečný výběr náročnosti terénu pro rekreační i profesionální cyklisty. Turistika - Krušné hory jsou protkány kilometry turistických stezek, které ne zřídka kopírují cyklostezky. Koloběžky - terénní koloběžky jsou stále oblíbenější sportovní aktivitou pro ty, kteří hledají adrenalin, ale ocení ji i rodiny s dětmi. Nordic walking - Severská chůze neboli Nordic Walking je dynamická chůze s holemi s cílem zlepšení fyzické kondice pro všechny věkové a výkonnostní skupiny. Tenis (http://orix.cz/okoli-a-aktivity/)
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz