TOPlist

Hotel Opus

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Díky své zeměpisné poloze bývá město nazýváno vstupní bránou do Českomoravské vrchoviny. V územním rozdělení pak patří k Pardubickému kraji, do okresu Svitavy (16km západně od Svitav). Město je zasazeno do mírného údolí, které je obklopeno hospodářskou půdou plynule přecházející v louky a lesy. V blízkosti města (3km) prochází hranice CHKO Žďárské vrchy. Město má v současnosti cca 9 300 obyvatel.
Vybavení a služby
Jedno a dvou-lůžkové pokoje standard, s vlastní koupelnou a wc, tv, lednice, wifi, balkon. Vícelůžkové apartmány standard (4 lůžkové, 5 lůžkový, 2 - 3 ložnice), vlastní koupelna, wc, wifi, tv, lednice, balkon. Apartmány komfort s plně vybavenou kuchyňskou linkou, kabelová tv, balkon. Všechny pokoje a apartmány jsou zrekonstruované a nově vybavené. Ubytování ve vyšších patrech nabízí nádherný výhleded na historickou část města, nebo na okrajové části města Polička a přilehlou přírodu. Snídaně není v ceně pobytu, připravujeme pro větší skupiny. K dispozici je hlídané a nehlídané parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Město nabízí dobré kulturní i sportovní vyžití. V průběhu roku jsou zde pořádány četné kulturní akce a festivaly (Polička 555, Martinů Fest, Jazz Fest, Rockoupání ...). Nejen sportovci ocení plavecký bazén, tenisové kurty, minigolf, koupaliště, bowling, tři sportovní haly, sjezdovku, značené turistické a cyklo trasy, v zimě i trasy běžkařské.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz