Hotel M&M

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horský hotel je 7km nad Jáchymovem při odbočce od hlavního směru na státní hranici s Německem. Je vzdálen 6km od Božího Daru. Vzdálenost od Prahy je cca 130km. Doprava autobusem je možná dle jízdních řádů. Vlakové nádraží je vzdáleno 16km v Ostrově Krajské město Karlovy Vary je cca vzdáleno 20km. Po dohodě lza zajistit smluvní firemní autobus na dopravu ale i na případné výlety do okolí.
Vybavení a služby
Hotel je rozdělen na 2 budovy. V hlavní budově jsou pokoje s vlastním soc. zařízením a pokoje pro rodiny s dětmi, dále restaurace, samoobslužná jídelna pro org. skupiny a učebna (nebo školící místnost) pro cca 30 osob. Vedlejší budova slouží pouze pro ubytování (všechny pokoje se soc.zařízením a sprchovým koutem) a je zde umístněna lyžárna a hotelová sauna. V hotelové zahradě jsou houpačky, kolotoč, otevřené ohniště s grilem, přírodní hřiště a v letních měsících vyhřívaný bazén. Hotel je po celkové rekonstrukci v roce 2005,v roce 2012 vyměněna všechna okna za plastová s izolačními trojskly. Vlastní parkoviště. Pro motorkáře možnost parkování motocyklů v uzavřené zahradě pod dohledem hlídacího psa.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V blízkosti je možnost minigolfu, tenisových kurtů a pro příznivce koní i jízdárna v nepříliš vzdálených Děpoltovicích. Lze po dohodě zajistit výlety do širokého okolí.
TOPlist