PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Hotel Lázeňský vrch

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Lazensky vrch se nachází 400m od Máchova jezera a 8 km od hradu Bezděz. U hotelu je možnost parkování
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování u Máchova jezera pro 39 osob v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech. Některé pokoje mají také terasu nebo balkón. Hosté mohou využít hernu s billiardem nebo stolním fotbalem. otel nabízí celou řadu vybavení, včetně sezónního venkovního bazénu, zázemí pro grilování, zahrady a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také úschovna zavazadel. Na místě je k dispozici bar. Hotel Lázeňský vrch nabízí pokoje přímo u bazénu i s výhledem na bazén, terasou, vlastní koupelnou a pracovním stolem. Všechny pokoje mají TV. V hotelu se podává snídaně formou bufetu

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Hosté Lázeňského vrchu si mohou vychutnat aktivity, jako je pěší turistika v oblasti Doksy. Staré Splavy u Máchova jezera je oblíbené rekreační středisko. Máchovo jezero nabízí celou řadu aktivit, jachting, windsurfing, projížďky parníkem a půjčovny lodí. Sportovní vyžití při golfu a tenisu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz