Poloha a dosažitelnost

Vítejte v nově zrekonstruovaném Hotelu Kokořín, který leží uprostřed malebné přírody pískovcových skal a překrásných jezírek přímo pod Hradem Kokořín. Jen 40km za Prahou naleznete nespočet turistických tras a cyklostezek, jenž se klikatí mezi bizarními pískovcovými útvary a tajemnými roklemi.

  Vybavení a služby

Vítejte v nově zrekonstruovaném Hotelu Kokořín, který leží uprostřed malebné přírody pískovcových skal a překrásných jezírek přímo pod Hradem Kokořín. Jen 40 km za Prahou naleznete nespočet turistických tras a cyklostezek, jenž se klikatí mezi bizarními pískovcovými útvary a tajemnými roklemi. Hotel Kokořín nabízí svým umístěním a službami neopakovatelné atmosféru pro aktivní odpočinek a relaxaci. Ubytovat se můžete v 17 různých pokojích s jedinečným designem interiéru. K dispozici je i bezbariérový pokoj. Původní Hotel Vyhlídka byl zrekonstruován současným majitelem za přispění dotace z EU. Hotel Kokořín nabízí kromě ubytování a stravování řadu doplňkových služeb.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Pokud jste milovníkem památek a hradů, určitě si přijdete na své návštěvou některým z hradů či zámků v blízkém okolí. Jedná se pak zejména o Hrad Kokořín, Housku a Bezděz. Pokud dáváte raději přednost procházce po okolí a v přírodě, přibližně 5km od hotelu jsou skalní útvary Pokličky a spousta různých stezek pro cyklisty i pěší. Další velmi oblíbeným výletem je návštěva naší cukrárny Arcadis ve Vysoké, kde je možné ochutnat velké množství domácích cukrovinek, dortů a mnoho dalšího.

Zpět


TOPlist
  Hotel Kokořín
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Kokořín
Ceník ubytování a stravování