Hotel Johanka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Johanka se nachází na severní straně Klínovce v Krušných horách. Dostanete se k němu nejlépe z Chomutova směrem na Chemnitz a u obce Křímov odbočíte na Vejprty a Boží Dar. U Hotelu Nástup Odbočíte do obce Háj a po 700m přijedete k Hotelu Johanka. Nebo můžete přijet od Karlových Varů přes Ostrov, Jáchymov a Boží Dar. Před Hraničním přechodem Boží dar odbočíte vpravo a přejedete vrchol Klínovce a po 4km přijedete do obce Háj k Hotelu Johanka. Lze také využít autobusového nebo vlakového spojení do Vejprt nebo Božího Daru. Po domluvě pro vás přijedeme na stanici.
Vybavení a služby
Hotel Johanka poskytuje ubytování v útulných pokojích. se sprchou a wc. K hotelu patří parkoviště pro asi 20 automobilů a garáž pro motocykly. Disponuje i lyžárnou a prostorem na uložení jízdních kol. V hotelu je v provozu celodenně restaurace s kvalitní kuchyní a širokou nabídkou jídel a nápojů. K placení přijímáme i platební karty. V zimě lze využít i skibus. Bližší informace na www.hoteljohanka.cz

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V této oblasti jsou v zimě výborné podmínky pro lyžování a v létě pro cyklistiku po cyklistických stezkách. Pro koupání je možné využít bazén v blízkém hotelu Nástup. Je možné pořádát výlety lanovkou na Klínovec nebo na německý Fichtelberg. V blízkém Klášterci nad Ohří je Krásný zámek s muzeem porcelánu a v Chomutově Zoopark. Také lázeňské město Karlovy Vary vybízí k návštěvě a Hrad Loket v jeho blízkosti smerem na Cheb také. Krásné lesy jsou plné hub a lesních plodů.Ideální pro pěší turistiku.
TOPlist