Hotel Janošík

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Janošík se nachází na kraji Špindlerova Mlýna v části Bedřichov asi 300m od lanovky Hromovka. Je umístěn 15km od centra města Vrchlabí. Předností hotelu je výborná dopravní dostupnost.
Vybavení a služby
Ubytování - 21 dvou- až šestilůžkových pokojů s celkovou kapacitou 59 lůžek. Každý pokoj je vybaven vlastním hygienickým zařízením, TV a lednicí. Restaurace společná s jídelnou a kapacitou 59 míst s možností celodenního stravování, salonek pro 30 osob, fitness, dětský koutek, recepce (s omezeným provozem). V letních měsících je k dispozici terasa, gril a ohniště. Dále je možné využít horská kola, badminton, petanque, volejbalový a fotbalový míč, šipky, společenské hry a stolní fotbal. Konferenční služby (dataprojektor, flipchárt, plátno). Stravování - v době rekreací jsou snídaně podávány formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované, obědy jednotné, večeře s výběrem ze 2 jídel při počtu nad 20 porcí. Při hromadných a jiných akcích je forma stravování stanovena na základě domluvy. Důležité informace - Hotel disponuje vlastními parkovacími prostory s kapacitou 30 míst, která jsou pro ubytované hosty zdarma. Možnost platby platebními kartami MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, JCB a Diners Club International. Akceptace ISIC karet. V letních a zimních měsících je hotel využíván pro rodinnou rekreaci, celoročně ho lze také využít pro organizování sportovních, školicích a ostatních hromadných akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Bankomat je v centru Špindlerova Mlýna (cca 800m). Nejbližší obchodní centrum je vzdáleno 15km, nejbližší obchod s potravinami je 30m od hotelu.
TOPlist