Hotel Hvězda - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Hvězda

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pec pod Sněžkou patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Hotel Hvězda je umístěn v centru, 100m od autobusového nádraží, lyžařský areál je vzdálen 400m, zastávka skibusu 50m od hotelu.
Vybavení a služby
Celoroční ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. Stylově vybavené pokoje, Wi-Fi v celém objektu. Koupelna a WC na každém pokoji. 12 pokojů s maximální kapacitou 42 míst. Celoročně otevřená restaurace s tradičními českými a krkonošskými jídly.Pro naše „nejmenší“ hosty nabízí hotel Hvězda dětský koutek. Ten slouží také jako nekuřácká restaurace pro rodiny s dětmi. Děti si zde mohou hrát, něco přečíst, nakreslit nebo sledovat pohádky. Pro děti i jejich rodiče pořádá hotel Hvězda spoustu akcí, jako například „Týden maminek s dětmi“, „Víkend s čertem a Mikulášem“ nebo „Dětský golfový tábor“.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pec pod Sněžkou je ideálním místem pro zimní dovolenou, ale i pro letní procházky a túry po jejím krásném okolí. Velmi oblíbená je cykloturistika. Pec pod Sněžkou se také může pochlubit Monkey parkem s bobovou dráhou a dalšími atrakcemi jak pro děti, mládež, tak i pro dospělé. Kam na výlet? Výlet na Sněžku, Výlet Okolo Pece, Údolím Zeleného potoka, Lanovkou na Hnědý vrch, Lesní hrádek Aichelburg, Javoří důl, Návštěva historického dolu Kovárna, Jánské Lázně, Výlet na Černou Horu, ZOO Dvůr Králové, Adršpašské skály, Jelenia Gora – Polsko.
TOPlist