Hotel Hvězda

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
18.12.-25.12. .... 800 Kč osoba/noc (snídaně)
25.12.-02.01. ... 1100 Kč osoba/noc (snídaně)
02.01.-20.01. .... 740 Kč osoba/noc (snídaně)
20.01.-12.03. .... 800 Kč osoba/noc (snídaně)
Letní sezona - ceny
18.04.-17.12. .... 550 Kč osoba/noc (snídaně)
Období mimo sezónu - ceny
12.03.-18.04. .... 650 Kč osoba/noc (snídaně)
18.04.-17.12. .... 550 Kč osoba/noc (snídaně)
Slevy:
Výhody pro hosty restaurace a ubytované:

Nabízíme slevovou kartu Karta Hosta, se kterou můžete využít Happy hour 10% slevu v restauraci v čase 12:00-16:00. Pro ubytované tuto kartu vystavujeme zdarma bez časového omezení.
Další informace:
Cena zahrnuje:
snídaně formou švédského stolu, parkování u hotelu, použití Wi-Fi, DPH

Příplatky:
Jednolůžkový pokoj - 70 %
Domácí mazlíček - 100 Kč
Příplatek za jednu noc - 100 Kč osoba/noc
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz