Poloha a dosažitelnost

Hotel HABSBURG se nachází v obci České Hamry u Vejprt 4km od lyžařského areálu Klínovec. Nedaleko se nachází německé lyžařské středisko Oberwiesenthal. 200m od hotelu je hraniční přechod do Německa.

  Vybavení a služby

Kapacita ubytování je 50 lůžek ve 2,3 a 4lůžkových pokojích se společným soc.zařízením na chodbě a 2 4lůžkové apartmány s vlastním soc.zařízením. V hotelu je restaurace, pivnice, zahradní restaurace a velký sál. Možnost parkování zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžařská střediska Ski-areál Klínovec, Boží Dar-Neklid, Fichtelberg(SRN). Večerní lyžování. Půjčovna a servis lyžařského vybavení, snowboardů, lyžařská škola pro malé i velké. Upravených mnoho km běžkařských tras, 200m od hotelu možnost bobování(SRN). Na sjezdovky vás od hotelu odveze zdarma Skibus. Pro letní čas je v okolí velké množství cyklotras, pěší turistika, možnost sportovního vyžití, půjčovna kol, koloběžek. Celoroční provoz sedačkové lanovky. Poznávací výlety v okolí Blatenský příkop, Božídarská rašeliniště, Kamencové jezero, Podkrušnohorský zoopark aj. Výlety do aquaparku Chomutov, Klášterec nad Ohří – (tobogány, skluzavky, vodní atrakce), výlety do Karlových Varů, Jáchymova, výlety do SRN do známého městečka Oberwiesenthal, Annaberg aj.

Zpět


TOPlist
  Hotel Habsburg České Hamry
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Habsburg
Ceník ubytování a stravování