Hotel Habsburg

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel HABSBURG se nachází v obci České Hamry u Vejprt 4km od lyžařského areálu Klínovec. Nedaleko se nachází německé lyžařské středisko Oberwiesenthal. 200m od hotelu je hraniční přechod do Německa.
Vybavení a služby
Kapacita ubytování je 50 lůžek ve 2,3 a 4lůžkových pokojích se společným soc.zařízením na chodbě a 2 4lůžkové apartmány s vlastním soc.zařízením. V hotelu je restaurace, pivnice, zahradní restaurace a velký sál. Možnost parkování zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžařská střediska Ski-areál Klínovec, Boží Dar-Neklid, Fichtelberg(SRN). Večerní lyžování. Půjčovna a servis lyžařského vybavení, snowboardů, lyžařská škola pro malé i velké. Upravených mnoho km běžkařských tras, 200m od hotelu možnost bobování(SRN). Na sjezdovky vás od hotelu odveze zdarma Skibus. Pro letní čas je v okolí velké množství cyklotras, pěší turistika, možnost sportovního vyžití, půjčovna kol, koloběžek. Celoroční provoz sedačkové lanovky. Poznávací výlety v okolí Blatenský příkop, Božídarská rašeliniště, Kamencové jezero, Podkrušnohorský zoopark aj. Výlety do aquaparku Chomutov, Klášterec nad Ohří – (tobogány, skluzavky, vodní atrakce), výlety do Karlových Varů, Jáchymova, výlety do SRN do známého městečka Oberwiesenthal, Annaberg aj.
TOPlist