Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v Dolních Mísečkách. Dolní Mísečky se rozprostírají v malebném tichém údolí s říčkou Jizerkou. Jsou ideálním odpočinkovým místem mimo hlavní turistická centra. Do Špindlerova Mlýna se dá dostat pěšky přes sjezdovku, vzdálenost je asi 5 km a cesta trvá přibližně hodinu. Lze tam zajet i autem, vzdálenost přes Jiemnici a Vrchlabí je zhruba 40 km.

  Vybavení a služby

Ubytování je možné v 19 dvou až čtyřlůžkových pokojích, z nichž každý má vlastní koupelnu a WC. Okna směřují buď směrem do údolí, odkud je slyšet šum říčky Jizerky, anebo k lesu. Rekreanti mohou využívat společenské místnosti, kulečník a fotbálek. Večer se mohou pobavit na baru. Možnost uspořádání větších akcí.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V létě jsou Mísečky dobrým výchozím bodem pro pěší hřebenové tůry nebo cyklistické turistické trasy, v okolí se dá jít třeba na houby nebo borůvky. V zimě tu samozřejmě kraluje lyžování, jízda na snowboardu nebo sáňkování. Největším lyžařským areálem v Krkonoších je Ski Areál Špindlerův Mlýn/Medvědín, jenž je vzdálen od Hotelu Flora cca. 850 m pěšky. Autem je Ski areál vzdálen 1500 metrů. Jiný, menší a levnější vlek na Novákové louce, je blíže, asi 350 m. Kromě toho je v dosahu mnoho dalších sjezdovek a vleků. Běžkařské tratě na Horních Mísečkách patří k nejlépe udržovaným a jsou vyhledávané širokou veřejností i profesionály.

Zpět


TOPlist
  *** Horský hotel Flora Dolní Mísečky
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  *** Horský hotel Flora
Ceník ubytování a stravování