Hotel Bon*** - Poloha, Služby, Okolí

Hotel Bon***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Bon se nachází v krásném prostředí CHKO Jizerské hory nedaleko lyžarského areálu Tanvaldský Špičák. Díky své poloze je vhodný jak pro aktivní sportovce, tak pro rodiny s dětmi. V zimním období můžete využít některé z lyžařských středisek nebo běžkařských tras v okolí a v letním období se Vám nabízí spousta výletů jak pro pěší turisty, tak pro cyklisty do Jizerských hor, Krkonoš nebo Českého ráje.
Vybavení a služby
Hotel prošel v letech 2013–2014 rozsáhlou rekonstrukcí. K dispozci Vám je 29 dvou a vícelůžkových pokojů. Hotel poskytuje celkem 89 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké, moderně zařízeny s TV/SAT a vlastním sociálním zařízením. Nejen hoteloví hosté mohou využít hotelovou restauraci s kapacitou až 100 míst nebo bowling s kapacitou 35 míst. Hotel je také vhodný pro pořádání firemních akcí, školení, večírků nebo svateb. K těmto účelům jsou k dispozici 2 salónky pro 45 osob, které je možné propojit i s restaurací. Návštěvníci hotelu mohou také využít Welness – vířivku a finskou saunu. Přímo vedle hotelu se nachází minigolf a tenisové kurty. Wifi v celém objektu a parkování u hotelu je zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Jejich východní část zasahuje na polské území a dále navazuje na Krkonoše. Jizerské hory lákají své návštěvníky nejen pěší, cykloturisty, ale i rodiny s dětmi k výletům za poznáním nebo zábavou. Nejvíce turistů sem přijíždějí v zimě kvůli lyžování v lyžařských areálech Tanvaldský Špičák, Bedřichov a Severák, nalézají se kousek od sebe mezi Libercem a Tanvaldem. V létě máte na výběr z mnoha kulturních i sportovních aktivit, např. Zámek Frýdlant, lázně Libverda, osada Jizerka, rozhledny Štěpánka, Králkovka aj. V bezprostřední blízkosti se nachází minigolf, tenisové kurty a turistické a cyklotrasy do Jizerských hor a Krkonoš. Minigolf – za hotelem. Tenisové kurty – naproti hotelu. Rozcestí Horní Tanvald - 1km, zde začíná turistická stezka na Špičák. Špičák rozhledna – 3km.
TOPlist