Poloha a dosažitelnost

Hotel se nachází v obci Zdíkov, která je v těsné blízkosti sportovního areálu Churáňov-Zadov. Zdíkov leží 5km od Vimperku v nadmořské výšce 770m a hraniční přechod Strážný je vzdálen jen 30km. Obec má dobré autobusové spojení s Plzní, Prahou a Českými Budějovicemi.

  Vybavení a služby

Kapacita hotelu 60 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, SAT/TV, telefonem s přímou volbou a přípojkou na internet. Součástí hotelu je recepce,hotelová restaurace, lidová formanka, konferenční salonek vybavený pro konání firemních akcí (flipchart, dataprojektor, video, DVD, přípojka na internet), dětská hernička, masáže, manikúra, pedikúra, kosmetika, infra sauna. Zajišťujeme veškeré cateringové služby od coffee breaku po náročné rauty, taneční večery s živou hudbou, doprovodný společenský, kulturní a sportovní program květinovou výzdobu, fotodokumentaci, ohňostroje. Vybavení pro volný čas: šipky, billiard, stolní tenis.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V okolí hotelu stezky pro pěší i cykloturistiku. Půjčovna horských kol přímo v hotelu, relaxační i léčebné masáže v hotelu, výlety minibusem, vyjížďky na koních v okolí. Aquapark Sušice (30 min. autem), venkovní koupaliště Vimperk (5 km).

Zpět


TOPlist
  Hotel Bohemia*** Zdíkov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Bohemia***
Ceník ubytování a stravování