Hotel Bobík - Konopné lázně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Bobík s konopnými lázněmi se nacházi ve městě Volary v Šumavské krajině mezi Boubínem a soutokem Teplé a Studené Vltavy vévodí Bobík – a to hned dvakrát. Jako nepřehlédnutelný horský vrchol s charakteristickou siluetou i coby moderní hotel téhož jména na volarském náměstí v sousedství kostela svaté Kateřiny. Kdysi tudy procházela solná Zlatá stezka, dnes znovuzrozený hotel leží na křižovatce cest, které míří k Lipenskému přehradnímu jezeru, do srdce Národního parku Šumava, k hornímu toku Vltavy či do sousedního Bavorska a blízkého Rakouska. Dá se k nám dojet autem z Prahy za 2,5 hodiny přes Písek a Prachatice, vlakem a autobusem.
Vybavení a služby
Městský hotel Bobík nabízí ubytování v 20 komfortně vybavených pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje (s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky) i apartmán. V hotelu je jeden bezbariérově zařízený dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu/WC, kabelovou televizi, trezor, bezdrátové připojení k internetu (wi-fi), pracovní stůl, posezení. • Konopné lázně, procedury: Vířívá konopná koupel, perličková konopná koupel, konopná lymfatická hydromasáž, konopná koupel, manuální konopná masáž, konopný zábal, konopno rašelinový zábal, vibrousauna, rázová vlna, přístrojová lymfodrenáž, manuální medová detoxikační masáž • Restaurace - kuchyně vychází z prověřených a oblíbených potravin místních a regionálních producentů. Pokrmy připravené dle českých receptů ověřených časem, připravovány jsou však podle posledních trendů moderní gastronomie.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pobytové balíčky: Nevšední balíček na všední dny • Víkendový relaxační pobyt • Relaxační pobyt • Týden relaxace • Týden v konopných lázních • Romantický víkend. Dále ve Volarech: tenisové kurty, bazén (sleva pro naše hosty), tažní psi. Lyžování Mittlerdorf (sleva 2 eura na skipass), Hochficht, Lipno. Paintball. Lanový park Libín. Stezka korunami stromů. Cykloturistika. Pěší turistika. Houbaření
TOPlist