Hotel Bobík - Konopné lázně

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Bobík s konopnými lázněmi se nacházi ve městě Volary v Šumavské krajině mezi Boubínem a soutokem Teplé a Studené Vltavy vévodí Bobík – a to hned dvakrát. Jako nepřehlédnutelný horský vrchol s charakteristickou siluetou i coby moderní hotel téhož jména na volarském náměstí v sousedství kostela svaté Kateřiny. Kdysi tudy procházela solná Zlatá stezka, dnes znovuzrozený hotel leží na křižovatce cest, které míří k Lipenskému přehradnímu jezeru, do srdce Národního parku Šumava, k hornímu toku Vltavy či do sousedního Bavorska a blízkého Rakouska. Dá se k nám dojet autem z Prahy za 2,5 hodiny přes Písek a Prachatice, vlakem a autobusem.
Vybavení a služby
Městský hotel Bobík nabízí ubytování v 20 komfortně vybavených pokojích. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje (s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky) i apartmán. V hotelu je jeden bezbariérově zařízený dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu/WC, kabelovou televizi, trezor, bezdrátové připojení k internetu (wi-fi), pracovní stůl, posezení. • Konopné lázně, procedury: Vířívá konopná koupel, perličková konopná koupel, konopná lymfatická hydromasáž, konopná koupel, manuální konopná masáž, konopný zábal, konopno rašelinový zábal, vibrousauna, rázová vlna, přístrojová lymfodrenáž, manuální medová detoxikační masáž • Restaurace - kuchyně vychází z prověřených a oblíbených potravin místních a regionálních producentů. Pokrmy připravené dle českých receptů ověřených časem, připravovány jsou však podle posledních trendů moderní gastronomie.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pobytové balíčky: Nevšední balíček na všední dny • Víkendový relaxační pobyt • Relaxační pobyt • Týden relaxace • Týden v konopných lázních • Romantický víkend. Dále ve Volarech: tenisové kurty, bazén (sleva pro naše hosty), tažní psi. Lyžování Mittlerdorf (sleva 2 eura na skipass), Hochficht, Lipno. Paintball. Lanový park Libín. Stezka korunami stromů. Cykloturistika. Pěší turistika. Houbaření
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz