Hotel Berghof***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hotel Berghof se nachází v západní části Krušných hor,nad lázeňským městem Jáchymovem, v části Nové Město nedaleko obce Mariánská. Hotel leží v malebné přírodě na polosamotě v uzavřeném areálu, v nadmořské výšce 945 m.
Vybavení a služby
Hotel disponuje 15ti pokoji, všechny jsou moderní útulné a nekuřácké vybaveny sprchou, WC, TV SAT.Součástí rustikální restaurace s krbem a především pověstnou chutnou domácí kuchyní převážně s českými specialitami. V hotelu se dále nachází salónek sloužící k podávání snídaní či ke stravování skupin, sauna, dětská hernička. V areálu pak terasa dětské hřiště,trampolína, pískoviště, venkovní tabule, venkovní bazén/červen-září/. Možné posezení u ohniště. Parkování přímo v areálu.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě ideální pro běžky - křižovatka několika tras přímo u hotelu s návazností na Krušnohorskou magistrálu. Nejbližší Ski areál - Náprava cca 1200m, vyhlášená soukromá lyžařská a snowboardová školička, cvičná louka, dětský vlek. Ostatní Ski areály Neklid, Novako, Klínovec, Plešivec dostupnost do 10 km. V létě ideální na kola a turistiku s výlety do okolí. Plešivec - lanové centrum, bobová dráha Oberwiesenthal... Umělá horolezecká stěna 21 linií lezení, salaš s 350 kusy oveček..
Virtuální prohlídku hotelu najdete ZDE
TOPlist