Poloha a dosažitelnost

Hotel je v centru lyžařského střediska na Bílé. V roce 2013 prošel hotel celkovou rekonstrukcí a nabízí velmi pěkné a příjemné ubytování pro sportovní klientelu i pro náročnější klienty. Vzdálenost k lanovce je cca 100m a k vlekům 50m. Hotel je umístěn v centru obce Bílá, u cesty. Před hotelem je autobusová zastávka Bílá střed. K hotelu je možné přijet ze směru Frýdek-Místek - Ostravice, přehrada Šance nebo ze směru Rožnov pod Radhoštěm - Horní Bečva (cesta směrem na Slovensko - Makov).

  Vybavení a služby

Hotel nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc.zařízením, koupelnou, fénem, pracovním stolem, TV a wi-fi připojením. Nabízí výbornou domácí kuchyni a posezení ve dvou restauracích.Rychlé občerstvení nabízí ve venkovním bufetu a lyžařům posezení ve velmi oblíbeném venkovním baru Apré ski - s typickou horskou atmosférou. Ubytovaným hostům je k dispozici, kulečník, herna pro děti, stolní fotbal. V letním období jsou k dispozici dvě hřiště. Jedno tenisové s umělou trávou a druhé více účelové pro fotbal, volejbal, nohejbal, basketbal a jiné sporty. V okolí hotelu je několik posezení s možností táboráku, opékání a grilování. Cyklistům nabízíme uskladnění kol. Hotel je v letních měsících velmi oblíben pro sportovní soustředění dětí, jazykové kurzy aj. Vedle hotelu je dětský zimní a letní zábavný park. Hotel a jeho okolí jsou rovněž vhodné pro pořádání rodinných oslav, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoce i firemní akce.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V těsné blízkosti hotelu je umístěn zimní a letní dětský park. V zimně to je výborné místo, kde naučit své potomky lyžovat. Lyžařská škola SUN Ski Board School patří k nejlepším v celé republice. V létě nabízí nepřebernou nabídku zábavy: - dětský park s jedinečným lanovým centrem pro malé děti - unikátní dětskou stezku s visutými mosty, ferratou a lanovými překážkami. - malou oboru se zvířaty žijícími v Beskydech. - sjezdy na koloběžkách různých obtížností. - vodní svět, kde děti objeví, jak funguje vodní kolo, kovářský hamr a další atrakce. V okolí hotelu je mnoho možností turistických - pěších i cyklistických výletů např. na Lysou Horu, Bumbálku, Pustevny aj. Trasy si vyberou jak nároční tak i začátečníci. Možnost využití golfového areálu je v Čeladné, kde je také možné navštívit jízdárnu. V nedalekých Kunčicích pod Ondřejníkem je velké rehabilitační centrum s možností návštěvy kryokomory - pobyt v komoře s nízkou teplotou. Hosté mohou navštívit Rožnov pod Radhoštěm a jeho skanzen, nebo zamířit do Trojanovic s lanovým centrem a poté vyjet lanovkou na Pustevny.

Zpět


TOPlist
  Hotel Bauer *** Bílá
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Bauer ***
Ceník ubytování a stravování