Poloha a dosažitelnost

Hotel Arnika se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní (670 m n.m.) s teplými a mírně radioaktivními prameny jejichž léčivé účinky byly odedávna známy a využívány místním obyvatelstvem. Hotel Arnika je cca 400 m od kabinové lanové dráhy na Černou horu (1299m n.m.) a lyžařského areálu, který se pyšní nejdelší sjezdovkou v českých horách.

  Vybavení a služby

Hotel je nově zrekonstruovaný, moderní, s letní sluneční terasou, nabízí bezbariérový přístup a osobní výtah. Je vhodný jak pro jednotlivce, skupiny, rodiny s dětmi, tak pro firemní semináře, školení, sportovní soustředění a další podobné akce. Celková ubytovací kapacita je 41 lůžek. Ubytování od 1 lůžkového až po 7 místné apartmá (dva 2 lůžkové pokoje jsou bezbariérové), všechny moderně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha + WC), TV-SAT. Stravování dle požadavků: se snídaní, polopenze a plná penze. V objektu se nachází stylová restaurace s tradiční českou i minutkovou kuchyní včetně různých specialit. Parkování přímo u hotelu v letním i zimním období. Domácí zvířata povolena po dohodě za poplatek.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Zimní aktivity - V zimních měsících ideální místo pro lyžaře. Je zde k dispozici mnoho různých obtížností sjezdovek, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení, skiservisy, systém umělého zasněžování, možnost osvětlených sjezdovek. Mapa Ski areálu Černá hora. V okolí jsou nádherné upravované běžecké tratě - Krkonošská magistrála. Letní aktivity - Ideální místo pro pěší turistiku, cykloturistiku, dále jsou v blízkosti tenisové kurty, minigolf atd.. Celoročně návštěva bazénového komplexu (sauna, whirlpool, termální bazén, fitness, solarium), který je 100 m od hotelu. Návštěva kina.

Zpět


TOPlist
  Hotel Arnika Janské Lázně
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Arnika
Ceník ubytování a stravování