TOPlist

Hotel Adria

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný hotel Adria se nachází cca 7 km od Harrachova, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš
Vybavení a služby
Hotel s vlastní restauraci, kde se podávají snídaně formou švédských stolů. Od 11.00 hod je otevřena i pro veřejnost cca do 22.00-23.00 hod. Naše restaurace nabízí široký sortiment jídel. Jak české speciality, tak i mezinárodní kuchyni. Točíme Gambrinus 11 EXELENT a Plzeň. Připravujeme jídla dietní, pro org. skupiny dle jejich přání připravíme rautové stoly. Ubytovaní hosté mají možnost využít zvýhodněné nabídky večeří formou polopenzí. Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením vč. fénu. Ručníky a osušky jsou sučástí pokoje. Dále pak plochou televizí včetně satelitního příjmu. Restaurace hotelu je otevřena po celý den . WI-FI v celém areálu hotelu k dispozici. Na hotel na objednávku dojíždí masér. Ochotný personál vám pomůže naplánovat váš volný čas popř. zprostředkuje vypůjčení lyží nebo horských kol. V létě pořádáme večery s grilováním u zahradního krbu. Parkoviště před hotelem je v noci zabezpečené.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě a na podzim si přijdou na své hlavně cyklisti (PŮJČOVNA KOL) a lidé, kteří mají rádi pěší turistiku. Sportovci si také přijdou na své, u hotelu je volejbalové hřiště. pro děti velká trampolína a petangue. Nedaleko je minigolf, tenisové kurty, a pro plavce skvělá koupaliště. Halové tenisové kurty najdete v Harrachově 6km, krytý bazén v Jablonci 13km nebo v Polsku v Jelení Hoře (termální Aquapark). V místě jsou bowlingové dráhy, hřiště. V zimě si přijdou na své hlavně lyžaři. Nejbližší lyžařský vlek se nachází 500m od hotelu, dále pak střediska Kořenov Rejdice (se snowparkem) a Paseky (2x čtyřsedačka) 4km, lyžařský areál Harrachov 8km, Rokytnice nad Jizerou 10km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz