PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Pension Fortuna ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension Fortuna se nachází přímo u nejznámějšího českého lyžařského areálu Sv.Petr, 50 metrů od zastávky skibusu. Snadno dostupné vlastním automobilem i v zimní sezoně.
Vybavení a služby
Pokud hledáte velmi levné ubytování v samém centru Špindlerova Mlýna, v bezprostřední blízkosti kaváren, restaurací, diskoték, obchůdků, wellness center a jiných dostupných služeb, jste na správné adrese. Nabízíme Vám ubytování v 19 pokojích, dvoulůžkových i vícelůžkových. Dva pokoje mají vlastní soc.zařízení. Všechny pokoje jsou nekuřáckéa mají zdarma WIFI. Pro naše hosty je přímo v pensionu k dispozici bohatě vybavená půjčovna lyží, snowboardů a lyžařská škola. Zde poskytujeme velké slevy pro ubytované. Snídaně nabízíme ve společenské místnosti s barem,televizí a satelitem.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poloha v centru nabízí veškeré možné služby na dosah ruky - zastávka skibusu 50m, velké množství restaurací, obchodů, hospod, víceůčelové zábavní centrum, aquapark a mnoho dalšího. Možnost pěší turistiky i pro náročné (Sněžka, Pramen Labe, Pec pod Sněžkou).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz