Horský pension Svatý Hubert

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v údolí Dolních Míseček 200 metrů od centrálního parkoviště kde je zastávka autobusu z Jilemnice nebo přímo z Prahy. Autem z jilemnice směr Horní Mísečky 16km přímo k pensionu kde je vlastní parkoviště. Naše poloha je dobrá jako výchozí bod pro horské tůry i blízkost lyžařských středisek
Vybavení a služby
Náš pension disponuje dvou a čtyřlůžkovými pokoji se sociálním zařízením, stylovou jídelnou a barem pouze pro ubytované hosty. Letní terasa, dětské hřiště v létě bazén kruh 3m. Stravování - polopenze, při větších skupinách možnost plné penze po domluvě. Snídaně bufet, večeře jednotná - polévka, hlavní jídlo, moučník. Domácí mazlíčci nejsou překážkou. TV. Wifi připojení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto - mnoho turistických tras přímo od pensionu. Spojení autobusem Zlaté návrší - Vrbatova bouda 200m od pensionu a jste na hřebenech. Špindlerův Mlýn 4 km pěšky od pensionu, možnost využití lanovky Špindlerův Mlýn - Medvědín, kde se nachází dětské hřiště, bobová dráha. Farma Hucul 6km - hřiště se zvířátky, vyjíždky na koních. Zima - soukromý vlek Novákova louka 500m. Horní Mísečky, Skiareál Špindlerův Mlýn, Medvědín 2km. Skiareál Aldrov Vítkovice a Free Style aréna Jizerka 6km. Doprava skibusem 200m od pensionu, nebo vlastní auto - parkování zdarma. Horní Mísečky - běžecké centrum mnoho okruhů s napojením na Krkonošskou magistrálu. Vše zasněžováno a denně upraveno.
TOPlist