Horský pension Svatý Hubert

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Pension se nachází v údolí Dolních Míseček 200 metrů od centrálního parkoviště kde je zastávka autobusu z Jilemnice nebo přímo z Prahy. Autem z jilemnice směr Horní Mísečky 16km přímo k pensionu kde je vlastní parkoviště. Naše poloha je dobrá jako výchozí bod pro horské tůry i blízkost lyžařských středisek
Vybavení a služby
Náš pension disponuje dvou a čtyřlůžkovými pokoji se sociálním zařízením, stylovou jídelnou a barem pouze pro ubytované hosty. Letní terasa, dětské hřiště v létě bazén kruh 3m. Stravování - polopenze, při větších skupinách možnost plné penze po domluvě. Snídaně bufet, večeře jednotná - polévka, hlavní jídlo, moučník. Domácí mazlíčci nejsou překážkou. TV. Wifi připojení.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Léto - mnoho turistických tras přímo od pensionu. Spojení autobusem Zlaté návrší - Vrbatova bouda 200m od pensionu a jste na hřebenech. Špindlerův Mlýn 4 km pěšky od pensionu, možnost využití lanovky Špindlerův Mlýn - Medvědín, kde se nachází dětské hřiště, bobová dráha. Farma Hucul 6km - hřiště se zvířátky, vyjíždky na koních. Zima - soukromý vlek Novákova louka 500m. Horní Mísečky, Skiareál Špindlerův Mlýn, Medvědín 2km. Skiareál Aldrov Vítkovice a Free Style aréna Jizerka 6km. Doprava skibusem 200m od pensionu, nebo vlastní auto - parkování zdarma. Horní Mísečky - běžecké centrum mnoho okruhů s napojením na Krkonošskou magistrálu. Vše zasněžováno a denně upraveno.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz