Horský pension Mileta

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází sto metrů od hlavní sjezdovky ve Velké Úpě - Portášky. Do centra Velké Úpy je to 600 metrů. V létě je penzion dostupný autem, v zimě pouze pěšky (odvoz zavazadel zajišťujeme zdarma).
Vybavení a služby
Vybavení v moderním stylu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje v celkové kapacitě 112 lůžek. Stravovaní formou plné či polopenze ve stylu klasické české kuchyně.
Rekreace a služby v okolí
Léto: Ráj milovníků hub a lesních plodů, příjemné večerní posezení na vyhlídkové terase před chatou. Ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku, možnost hřebenových túr i méně náročných výletů do východních i západních Krkonoš (vrchol Sněžky 4km). Bowling, půjčovna horských kol ve Velké Úpě, sportcentrum v Peci pod Sněžkou: bazén, ricochet, squash, vířivá vana. Letní koupaliště v Trutnově. Zima: Lyžařské vleky všech náročností, půjčovna lyží a lyžařská škola (lyže i snowboarding) v blízkosti. Zdarma spojení ski-busem s lyžařským areálem v Peci pod Sněžkou, večerní lyžování. Možnost kratších výletů i hřebenových túr na běžkách, upravované běžecké tratě v areálu Černá hora, Malá Úpa.
TOPlist