Poloha a dosažitelnost

Toto ubytovací zařízení se nachází v krásné a klidné vesničce Roudnice. Objekt je snadno přístupný v létě i v zimě po udržované státní silnici vedoucí od Jilemnice vzdálené 8km, 4km od Poniklé, 6km Rokytnice nad Jizerou. Do Vítkovic - skiareálu Aldrov je to kousek - 600m. Jezdí sem pravidelná autobusová linka několikrát denně, zastávka 500m. Penzion obklopuje udržovaný pozemek s místem na parkování, je zde pískoviště, ohniště a dětské hřiště.

  Vybavení a služby

Horský hotel EDEN je vybaven Tennisovým kurtem, vířivkou, saunou, pinpogovým stolem, kulečníkem, dětským hřištěm a ohništěm. Parkování je možné u penzionu. Dále je možná projekce na plátně ve společenské místnosti. Restaurace a bar je v penzionu. K dispozici lyžárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Arnika je uprostřed čisté podhorské přírody s krásnými výhledy jak na panorama hor tak do širokého údolí se spoustou turistických stezek. Ideální podmínky pro cykloturistiku a pěší turistiku - výchozí bod na hřebenové tůry - Rezek, Dvoračky, Kotel, Pramen Labe, Sněžné jámy... Pěšky či autobusem se lze dostat na koupaliště v Poniklé, navštívit zde tradiční výrobu vánočních perličkových ozdob fi Rautis a sousední Muzeum řemesel. Příjemný výlet je na protější kopec - Janovu Horu, na farmu huculských koní.

Zpět


TOPlist
  Horský hotel Eden Roudnice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horský hotel Eden
Ceník ubytování a stravování