Horský apartmán

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
15 km od Rychnova nad Kněžnou, od lyžařských center: 5km Říčky, 6km Zdobnice , 15 od Deštného v O.h. V blízkosti cyklobusy, ski busy, autobus.
Vybavení a služby
Místnosti zařízeny stylovým borovicovým nábytkem. Apartmán s vybavenou kuchyní, se spotřebiči (elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, toustovač), v obývacím pokoji Tv a rádio s CD. Topení elektrickým kotlem, nebo krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji (dřevo na týden je samozřejmostí).V koupelně rohová vana se zástěnou. K dispozici sklep a balkon. V místě hospůdka. Nedaleká Rokytnice plně občansky vybavena. Apartmán se nachází v bytovém domě (s dalšími 5 bytovými jednotkami) a skládá se celkem ze tří místností + chodba a sociální zařízení(3+KK).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Blízkost lyžařských center v Rokytnici, Říčkách a Zdobnici. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst např. soutok Říčky a Zdobnice, v místě se nacházejí cyklistické a běžecké trasy, chovy koní s možností projížďky. V místě nově zbudováno golfové hřiště, které je v těsné blízkosti objektu. Typy na výlet- vojenská tvrz Hanička, Pastvinská přehrada, hraniční přechod do Polska(možnost lyžování) v Orlickém Záhoří a mnoho dalších. V Rokytnici: sauna, sportovní hala, tenis,aj.
TOPlist