TOPlist

Horský apartmán

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
15 km od Rychnova nad Kněžnou, od lyžařských center: 5km Říčky, 6km Zdobnice , 15 od Deštného v O.h. V blízkosti cyklobusy, ski busy, autobus.
Vybavení a služby
Místnosti zařízeny stylovým borovicovým nábytkem. Apartmán s vybavenou kuchyní, se spotřebiči (elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, toustovač), v obývacím pokoji Tv a rádio s CD. Topení elektrickým kotlem, nebo krbovými kamny umístěnými v obývacím pokoji (dřevo na týden je samozřejmostí).V koupelně rohová vana se zástěnou. K dispozici sklep a balkon. V místě hospůdka. Nedaleká Rokytnice plně občansky vybavena. Apartmán se nachází v bytovém domě (s dalšími 5 bytovými jednotkami) a skládá se celkem ze tří místností + chodba a sociální zařízení(3+KK).

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Blízkost lyžařských center v Rokytnici, Říčkách a Zdobnici. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst např. soutok Říčky a Zdobnice, v místě se nacházejí cyklistické a běžecké trasy, chovy koní s možností projížďky. V místě nově zbudováno golfové hřiště, které je v těsné blízkosti objektu. Typy na výlet- vojenská tvrz Hanička, Pastvinská přehrada, hraniční přechod do Polska(možnost lyžování) v Orlickém Záhoří a mnoho dalších. V Rokytnici: sauna, sportovní hala, tenis,aj.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz