Horská chatka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt se nachází v 900 m.n.m. v klidné a čisté přírodě Krušných hor, 3km od lázeňského a historického města Jáchymov, 11km od Božího Daru, 22km od Karlových Varů.
Vybavení a služby
Horská chata, max. 5 osob. 2x dvoulúžková ložnice + rozkládací gauč v obýváku. Kuchyň vybavena keramickým sporákem s troubou, digestoří, mikrovlnkou, kávovarem, varnou konvicí, lednicí a myčkou nádobí. Koupelna s WC v jedné místnosti. Obývák 2x gauč, s 2 křesly a jídelním stolem, DVD a USB přehrávečem. Velká chodba pro úschovnu lyží či kol s vysoušečem obuvi. Topení krbovými kamny.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě
Rekreace a služby v okolí
Sjezdovky na Klínovci 8min. autem, sjezdovky na Novém městě 10min. autem, sjezdovky Plešivec 15 minut autem, sjezdovka v Potůčkách 30 minut autem. Běžecké tratě 10 minut pěšky anebo 10 minut autem na Abertamy či Boží Dar. Aquacentrum Agricola, fitness a welness služby v lázních Jáchymov 5 minut autem. Letní aktivity: houbaření, horská kola, singltreky 500m od chaty. Bohaté vyžití pro pěší turistiku - rozhledna Klínovec, Ježíškova cesta, Božídarské rašeliniště. Areál Novako na Božím Daru nabízí letní i zimní aktivity pro rodiny.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz