Horská chata Vkus

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází ve výšce 850 m n. m. ve Velké Úpě na jižní stráni zvané Prostřední Výsluní, 200m od lyžařského areálu Skiport a 500m od lanovky na Portášky. V dosahu jsou další sjezdovky, vleky, běžecké, turistické a cyklistické trasy - Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně/Černá hora, Malá Úpa, Růžohorky. Přímé autobusové spojení: Praha Černý Most - Velká Úpa pouhé 3 hodiny cesty!!!! Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos už máme obsazeno). ZIMA: na lyžích 200m k lyžařskému areálu Skiport s třísedačkovou lanovkou na Portášky, dvěma kotvovými vleky, nočním lyžováním a dětskou lyžařskou školou. LÉTO: !!! od chaty je to pěšky na Sněžku pouhých 8km!!!
Vybavení a služby
Nabízíme klidné a příjemné prostředí, možnost pronájmu celého objektu. Chata poskytuje možnost ubytování pro 28 osob v celkem 8 pokojích. Pokoje: 2x 3lůžkový, 3x 4lůžkový, 2x 5ti lůžkový + možnost dětských postýlek. Ložní prádlo v ceně. Sociální zařízení: Oddělená pánská a dámská sociální zařízení, v každém sprcha, 2x WC a 2x umyvadlo, v dámském ještě přebalovací pult a vanička. Vytápění: akumulační kamna Doprava, parkování: ZIMA: parkování na centrálním parkovišti ve Velké Úpě cca 500m od chaty, doprava zavazadel i osob k chatě skútrem. LÉTO: parkování na soukromém parkovišti 80m nad chatou. Stravování: Vlastní vaření ve velké kuchyni se 2 sporáky, 3 lednice ( 1x s mrazákem ), 2 trouby, mikrovlnná trouba, 2 rychlovarné konvice, velká spižírna. !! MIMO ZIMNÍ OBDOBÍ LZE DOMLUVIT POBYT SE SNÍDANÍ PRO JEDNOTLIVCE I SKUPINY - cena 60Kč/snídaně/os. !!! Vybavení chaty: společenská místnost s TV/sat, wifi, kulečník, elektronické šipky, vnitřní dětský koutek. Venkovní slunná terasa s posezením a nádherným výhledem do údolí, venkovní dětské hřiště. ZIMA: lyžárna v chatě. LÉTO: úschovna kol v chatě. V nabídce je půjčování DĚTSKÝCH POSTÝLEK včetně lůžkovin, ŽIDLIČEK, GOLFEK, SÁNĚK pro děti s ohrádkou. !!! NEKUŘÁCKÝ OBJEKT!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava: Nejbližší lyžařský vlek 200m - areál Skiport s lanovkou na Portášky, dvěma kotvovými vleky, nočním lyžováním a dětskou lyžařskou školou. Velká Úpa - centrum - 500m pěšky - obchod a restaurace s celoročním a celotýdenním provozem, velké dětské hřiště, bowling. 10 minut autobusem - Pec pod Sněžkou - zde společný skipas Velká Úpa + Pec, velké dětské hřiště, restaurace, obchody, lékařská služba, relax park s celoročním provozem - lanové centrum, bobová dráha, lanovka na Hnědý vrch s rozhlednou. 14km - Janské Lázně ( přímé autobusové spojení ) - lanovka na Černou horu, skiareál s nejdelšími sjezdovkami v Krkonoších, sáňkařská cesta, možnost zapůjčení koloběžek pro sjezd Černé hory. 17km - Horní Malá Úpa / Pomezní Boudy ( přímé autobusové spojení ) - "pohádková cesta" pro pěší turisty. 42km - Dvůr Králové ( přímé autobusové spojení ) ZOO s letním safari, vláčkem, dětskou ZOO a dětskými hřišti. 47km - Choustíkovo Hradiště ( přímé autobusové spojení ) - odtud procházkou do Braunova betléma. 50km - hospital KUKS ( přímé autobusové spojení ) - prohlídka hospitalu, zahrad a Braunových soch. Blízká lyžařská střediska: Velká Úpa, Pěnkavčí vrch, Pec pod Sněžkou, Černá hora - Jánské Lázně, Skimu - Malá Úpa, Svoboda nad Úpou, Karpacz - Kopa, Černá hora - Černý Důl, Černá hora - Dolní Dvůr.
TOPlist