PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Horská chata Vkus

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází ve výšce 850 m n. m. ve Velké Úpě na jižní stráni zvané Prostřední Výsluní, 200m od lyžařského areálu Skiport a 300m od lanovky na Portášky. V dosahu jsou další sjezdovky, vleky, běžecké, turistické a cyklistické trasy - Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně/Černá hora, Malá Úpa, Růžohorky. Přímé autobusové spojení: Praha Černý Most - Velká Úpa pouhé 3 hodiny cesty!!!! Provoz chaty: celoročně. Možnost ubytování na víkend. Silvestrovské pobyty (letos už máme obsazeno). ZIMA: na lyžích 200m k lyžařskému areálu Skiport s třísedačkovou lanovkou na Portášky, dvěma kotvovými vleky, nočním lyžováním a dětskou lyžařskou školou. LÉTO: !!! od chaty je to pěšky na Sněžku pouhých 7km!!!
Vybavení a služby
Nabízíme klidné a příjemné prostředí, možnost pronájmu celého objektu. Chata poskytuje možnost ubytování pro až 30 osob v celkem 7 pokojích. Pokoje: 3x 3lůžkový, 2x 4lůžkový, 1x 5ti lůžkový, 1x 6tilůžkový (po domluvě možnost dalšího pokoje) + možnost dětských postýlek. Ložní prádlo v ceně. Sociální zařízení: Oddělená pánská a dámská sociální zařízení, v každém sprcha, 2x WC a 2x umyvadlo, v dámském ještě přebalovací pult a vanička. Vytápění: akumulační kamna Doprava, parkování: ZIMA: parkování na centrálním parkovišti ve Velké Úpě, doprava zavazadel i osob k chatě skútrem (za poplatek skůtraři) LÉTO: parkování na soukromém parkovišti 100m nad chatou. Stravování: Vlastní vaření ve velké kuchyni se 2 sporáky, 2 lednice ( 1x s mrazákem ), 2 trouby, mikrovlnná trouba, rychlovarné konvice, velká spižírna. Vybavení chaty: společenská místnost, wifi, kulečník, elektronické šipky. Venkovní slunná terasa s posezením a nádherným výhledem do údolí, venkovní dětské hřiště. ZIMA: lyžárna v chatě. LÉTO: úschovna kol v chatě. V nabídce je půjčování DĚTSKÝCH POSTÝLEK včetně lůžkovin, ŽIDLIČEK, GOLFEK, SÁNĚK pro děti s ohrádkou. !!! NEKUŘÁCKÝ OBJEKT!!!

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety, atrakce, zábava: Nejbližší lyžařský vlek 200m - areál Skiport s lanovkou na Portášky, dvěma kotvovými vleky, nočním lyžováním a dětskou lyžařskou školou. Velká Úpa - centrum - 500m pěšky - obchod a restaurace s celoročním a celotýdenním provozem, velké dětské hřiště, bowling. 10 minut autobusem - Pec pod Sněžkou - zde společný skipas Velká Úpa + Pec, velké dětské hřiště, restaurace, obchody, lékařská služba, relax park s celoročním provozem - lanové centrum, bobová dráha, lanovka na Hnědý vrch s rozhlednou. 14km - Janské Lázně ( přímé autobusové spojení ) - lanovka na Černou horu, skiareál s nejdelšími sjezdovkami v Krkonoších, sáňkařská cesta, možnost zapůjčení koloběžek pro sjezd Černé hory. 17km - Horní Malá Úpa / Pomezní Boudy ( přímé autobusové spojení ) - "pohádková cesta" pro pěší turisty. 42km - Dvůr Králové ( přímé autobusové spojení ) ZOO s letním safari, vláčkem, dětskou ZOO a dětskými hřišti. 47km - Choustíkovo Hradiště ( přímé autobusové spojení ) - odtud procházkou do Braunova betléma. 50km - hospital KUKS ( přímé autobusové spojení ) - prohlídka hospitalu, zahrad a Braunových soch. Blízká lyžařská střediska: Velká Úpa, Pěnkavčí vrch, Pec pod Sněžkou, Černá hora - Jánské Lázně, Skimu - Malá Úpa, Svoboda nad Úpou, Karpacz - Kopa, Černá hora - Černý Důl, Černá hora - Dolní Dvůr.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz