TOPlist

Horská chata ve Ski areálu Klínovec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata se nachází v srdci největšího lyžařského areálu v Krušných horách - Ski areálu Klínovec. Chata stojí 100m od sjezdovky a 10m od parkoviště, kde se můžou zadarmo zaparkovat auta.
Vybavení a služby
Chata má veškeré vybavení, které je potřeba k rekreaci. Kuchyňka je plně vybavena a zařízena, ve společenské místnosti je možnost jsi zatopit v otevřeném krbu. Dále jsou k dispozici 3 pokoje, kde se vyspí celkem 9 lidí. Pokoje jsou též plně zařízené a jsou po 4,3 a 2 postelích. Koupelna je se sprchovým koutem a teplá voda je ohřívaná v elektrickém bojleru s kapacitou pro 10 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na německé straně se nachází další lyžařské středisko Fichtelberg, kde je možnost též provozovat veškeré zimní sporty. Pro snowboardisty je poblíž oblíbený areál Neklid a nebo v mini areálu Klínovec vybudovaná u-rampa. V létě jsou na Klínovci cyklotrasy, které jsou opět propojeny s Německem a Božím Darem. Dále bych vyzdvihla nejvýše položené horské městečko u nás a to je Boží Dar, kde je další lyžařský areál Novako, lázně Jáchymov na wellness procedury a hlavně krásné Karlovy Vary. Na sklonku léta rostou na Klínovci houby, tak jsi přijdou na své i houbaři.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz