Horská chata ve Ski areálu Klínovec

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chata se nachází v srdci největšího lyžařského areálu v Krušných horách - Ski areálu Klínovec. Chata stojí 100m od sjezdovky a 10m od parkoviště, kde se můžou zadarmo zaparkovat auta.
Vybavení a služby
Chata má veškeré vybavení, které je potřeba k rekreaci. Kuchyňka je plně vybavena a zařízena, ve společenské místnosti je možnost jsi zatopit v otevřeném krbu. Dále jsou k dispozici 3 pokoje, kde se vyspí celkem 9 lidí. Pokoje jsou též plně zařízené a jsou po 4,3 a 2 postelích. Koupelna je se sprchovým koutem a teplá voda je ohřívaná v elektrickém bojleru s kapacitou pro 10 osob.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na německé straně se nachází další lyžařské středisko Fichtelberg, kde je možnost též provozovat veškeré zimní sporty. Pro snowboardisty je poblíž oblíbený areál Neklid a nebo v mini areálu Klínovec vybudovaná u-rampa. V létě jsou na Klínovci cyklotrasy, které jsou opět propojeny s Německem a Božím Darem. Dále bych vyzdvihla nejvýše položené horské městečko u nás a to je Boží Dar, kde je další lyžařský areál Novako, lázně Jáchymov na wellness procedury a hlavně krásné Karlovy Vary. Na sklonku léta rostou na Klínovci houby, tak jsi přijdou na své i houbaři.
TOPlist