Horská chata U sv. Josefa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Horská chalupa U sv.Josefa se nachází v klidné části střediska zimních sportů Říčky v Orlických horách. Je dobře dosažitelná i v období nadprůměrných sněhových podmínek a autem lze zajet až k objektu, kde má každý apartmán svá parkovací místa. Mimo to v těsné blízkosti chalupy je autobusová zastávka linkových autobusů a v zimním období skibusu, který doveze hosty až do zmiňovaného skicentra. Pro přijíždějícího hosta je dobrým orientačním bodem při hledání naší chalupy kostel, který je nedaleko.
Vybavení a služby
Apartmán B a C, stejně jako A, jsou komfortní, stylové, vybavené na zakázku vyrobeným selským nábytkem. Sociální zařízení je úmístěno v každém patře, obsahuje umyvadlo, WC a sprchový kout. Ve vstupní hale je lyžárna (společná s ap.A), pokračuje dále do chodby s věstavěnými skříněmi a východem na letní terasu. Velká obývací místnost obsahuje kuchyňský kout se stylovou linkou, velkou lednicí, varnou konví, mikrovlnou troubou a sporákem s odsávačem par, barovým pultem, jídelním koutem s krbovými kamny. Ve druhé části obývací místnosti se nachází masivní sedací souprava, barevná TV, SAT, HiFi, domácí kino, video a schodiště do patra s ložnicemi a druhým sociálním zařízením stejné výbavy. Ložnice jsou prostorné světlé s manželskými postelemi, jednolůžkem a možností přidání přistýlky, dále s vestavěnými skříněmi, nočními stolky a lampičkami. K dispozici hostům je velká privátní tělocvična o 150m2 se vstupem z lyžárny!!! Apartmán C je v přízemí nové části chalupy s JZ orientací s vlastním vchodem. Skládá se ze zasklené verandy v zimě sloužící jako lyžárna, velké obytné kuchyně vybavené vším potřebným pro vaření a stravování ubytov. osob, 2 lůžky, velkou obytnou ložnicí s dvoulůžkem, ev.přistýlkou, krbovými kamny a romatickým klenutým stropem a malým okénkem. Vytápění ap.A+B+C je možné komfortním přímotopným systémem - konvektory, ev.přímotopnou podlahou, popř. krbovými kamny na dřevo či ekobrikety - v každém apartmánu. K dispozici též privátní tělocvična společně s hosty dalších apartmánů. Mimo televize, radiomagnetofonu je k dispozici též videopřehrávač a domácí kino. Všem apartmánům je k dispozici velká tělocvična a venkovní bazén s pískovou filtrací a solárním ohřevem!!!

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Poloha je vpravdě strategická a to jak pro blízkost chalupy Devětsil (cca 100m) s dobrou domácí kuchyní s hotovými i minutkovými jídly, ale též jako východisko pro letní cykloturistické či zimní běžkařské výlety. Ve vzdálenosti 100m se nachází dobře udržované fotbalové hřiště. Skicentrum snese srovnání s nejlepšími středisky naší republiky a je vzdáleno vzdušnou čarou cca 800m, skibusem 2km. Veškeré podrobnosti o službách lze nalézt i se vzdálenostmi na našich vlastních stránkách.
TOPlist