Poloha a dosažitelnost

Horská chata U Lanovky se nachází v čistém prostředí CHKO Šumava v těsné blízkosti Národního parku Šumava ve výšce 900m.n.m. na Zadově. Chata leží v bezprostřední blízkosti sedačkové lanovky a sjezdovky Churáňov. Na lyžích pohodlně sjedete přímo z chaty na sjezdovku a i zpět. Chata má vlastní parkoviště s celoroční dostupností. Parkovné pro naše hosty zdarma.

  Vybavení a služby

Chata s celoročním provozem nabízí 2-5 lůžkové stylově vybavené pokoje s BTV, celková kapacita chaty je 26 lůžek. Pro naše hosty je zde k dispozici večerní bar s příjemným posezením u krbu, nebo BTV, SAT, DVD. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. V letních měsících je k dispozici venkovní terasa s grilem. Méně nároční klienti mohou využít příjemného posezení u venkovního ohniště. Také děti zde mají dostatek prostoru kde si mohou nerušeně hrát (dětské pískoviště, prolézačky, houpačky aj..)

  Rekreace a služby v okolí

Zde je výborné výchozí místo pro cyklo a pěší turistiku, houbaření. V blízkém okolí tenisový kurt, posilovna, sauna, jízda na koních. Koupaliště Rohanov 15km, Úbislav-rybník 12km.

Zpět


TOPlist
  Horská chata U Lanovky Zadov
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Horská chata U Lanovky
Ceník ubytování a stravování